Need for Speed Heat, Electronic Arts, Podívejte se na první trailer z nových Need for Speed Heat

Podívejte se na první trailer z nových Need for Speed Heat

Závody v Palm City fungují jinak ve dne a jinak v noci. Je to mix Underground a Most Wanted

Název: Need for Speed Heat Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 8. 11. 2019

Společnost Electronic Arts představila netrpělivě očekávané pokračování závodní série Need for Speed s podtitulem Heat. Novinka dorazí na trh už 8. listopadu, přičemž třeba v rámci služby Origin Access Premier bude k dispozici už o tři dny dříve. Titul hráče vezme do nového fiktivního otevřeného světa jménem Palm City, kde si pouliční závodníci chtějí vydobýt slávu.

Už v tuto chvíli se můžete podívat na první upoutávku, která má necelé dvě minuty. Příští týden se pak hra v plné parádě představí na veletrhu Gamescom v německém Kolíně nad Rýnem. Zde bychom se měli dočkat prvního gameplay traileru a přímo na místě pak pravděpodobně i hratelné ukázky.

Poznávacím znamením Need for Speed Heat má být rozdělení závodů na denní a noční, nikoliv však jenom ve smyslu specifik daných denní dobou, ale hlavně charakterem jednotlivých závodů a odměnami. Takže zatímco přes den vás čeká show Speedhunter Showdown, ne nepodobná festivalu z Forzy Horizon, v noci  budou v ulicích probíhat undergroundové závody adekvátně upravených vozidel. Abyste si takové auto mohli pořídit, upravit, nebo do určité míry sami vytvořit, musíte mít peníze, a ty získáte právě plněním denních výzev, od čehož si vývojáři zřejmě slibují patřičnou pestrost a s tím spojenou motivaci, vytěžit obsah NFS Heat na maximum.

Na hře, jejímž prostřednictvím série oslaví neuvěřitelné 25. narozeniny, opět pracují vývojáři ze studia Ghost Games, kteří mají na svědomí Need for Speed Rivals, Need for Speed (2015) a Need for Speed Payback. Čekají nás honičky s policií i možnost důkladně upravovat jednotlivé vozy. Do hry nás má opět vtáhnout napínavé vyprávění, což je něco, co nevoní zdaleka všem virtuálním závodníkům. Z digitální metropole se má stát naše hřiště a herní garáž máme naplnit až k prasknutí špičkovými auty.

Vývojáři slibují, že bude hra nabízet víc možností, jak se odlišit a blýsknout, než kdy dřív. “Naši fanoušci dali jasně najevo, že chtějí víc aut, víc customizace a víc výzev,” uvedl creative director Ghost Games Riley Cooper s tím, že Heat umožní upravovat vzhled postavy, výkon vozu i styl řízení. Vývojáři prý chtějí titulem maximálně podpořit kreativitu fanoušků.

S oznámením hry byly současně spuštěny i předobjednávky a je pouze na vás, jestli zvolíte standardní edici bez jakýchkoliv bonusů za cenu 60 eur, nebo sáhnete po deluxe edici, která je o 10 eur dražší. Návdavkem ale v takovém případě dostanete speciální verzi startovního vozu Mitsubishi Evolution X a další tři, které si odemknete v průběhu hraní, jmenovitě BMW i8 Coupe, Mercedes C63 AMG Coupe a Chevrolet Corvette Grand Sport. Současně s tím se můžete těšit na čtyři outfity pro vaší postavu, bonusové body zkušeností a herní měnu. Na všech platformách – PC, PS4 a Xbox One, pak lze uplatnit 10procentní slevu za členství v Origin/EA Access.

Need for Speed Heat, Electronic Arts, Podívejte se na první trailer z nových Need for Speed Heat

Chování policistů

Už z uniklých obrázků bylo zřejmé, že v NFS Heat budeme ujíždět policistům, což trailer samozřejmě podtrhuje. Zajímavě se ovšem tváří informace o tom, že ostražitost a následná agrese strážců zákona bude ovlivněna denní dobou. Přes den tak můžeme očekávat trochu vlažnější přístup strážců zákona, byť vývojáři drsné honičky za bílého dne zcela nevylučují. Ani tak by se ale neměly rovnat těm, které budete moci rozpoutat v noci, během které vám půjde po krku poručík Mercer a jeho patrola.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru