Podívejte se na první trailer s vylepšeným Sonicem

Podívejte se na první trailer s vylepšeným Sonicem

Filmová adaptace konečně vsadila na jistotu a její autoři udělali hrdinu podle videohry

12. 11. 2019

Společnost Paramount Pictures představila novou podobu ježka Sonica pro připravovanou filmovou adaptaci. A rovnou prostřednictvím čerstvého traileru, který potvrzuje předchozí úniky propagačních materiálů. Změna je radikální v nové verzi Sonic konečně téměř jakoby si z oka vypadl. Jinými slovy, vypadá skoro stejně jako ve hře. Sonic The Hedgehog dorazí do amerických kin 14. února a do českých a slovenských sálů pak 20. února. Doktora Robotnika si zahrál komik Jim Carrey.

Původní podoba filmového Sonica sklidila značnou kritiku. A to nejen od fanoušků, ale i třeba původních autorů hry. Originálu neodpovídaly proporce postavy, ruce, nohy, ústa, uši ani obličej. Režisér filmu Jeff Fowler posléze vyslyšel volání hráčů po změně a slíbil hrdinu přepracovat. Na základě toho byla premiéra odložena z původně plánovaného listopadu až na únor. Bylo samozřejmě potřeba více času na změnu digitálních efektů.

Pokud si chcete celou kontroverzi okolo filmu připomenout, můžete se začíst do našich starších textů.

Podívejte se na opravený trailer Ježka Sonica. Jediný animátor zahanbil velké filmové studio. Jeho neoficiální upoutávka zastínila originál

Ježek Sonic dorazí do kin později. Premiéra filmu byla odložena na příští rok. Je potřeba víc času na předělání digitálních efektů

Režisér kapituloval. Podoba filmového Sonica se změní. Kolik to bude stát, přestanou filmaři experimentovat a vážně nečekali kritiku?

Je tu první oficiální trailer z filmového Sonica. Všechny obavy fanoušků se zhmotňují v necelých třech minutách

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru