Podívejte se na opravený trailer Ježka Sonica

Podívejte se na opravený trailer Ježka Sonica

Jediný animátor zahanbil velké filmové studio. Jeho neoficiální upoutávka zastínila originál

29. 5. 2019

Nelíbil se vám první oficiální trailer na film Sonic the Hedgehog alias Ježek Sonic? Slibuju vám, že tahle verze by vám mohla udělat radost. Animátor Artur Baranov upravil původní upoutávku a modrého ježka ve vlastní CGI verzi přiblížil originálu. Už jsme měli několikrát možnost spatřit, jak by šla filmového maskota Segy opravit na statických obrázcích, toto je ale poprvé, kdy ho můžeme spatřit v pohybu. A přitom pochopitelně nemá Artur přístup ke zdrojovým datům ani prostředkům filmového studia. Klobouk dolů.

Diváci na YouTube jeho snažení ocenili. Drtivá většina fanoušků tuto “revizi” chválí jako mimořádně zdařilou. A samozřejmě řada z nich si neváhala rýpnout s tím, jak jeden sólista zahanbil celé oddělení Paramountu. Arturova verze možná není bezchybná, každý má jistě trochu jinou představu o tom, jak oživit Sonica na stříbrném plátně po boku živých herců, ale opravuje všechny zásadní nedostatky původní filmové vize. Proporce, oči, rukavice, boty, bodliny – vše je na svém místě. A výsledek je hned o mnoho lepší.

Režisér Jeff Fowler už začátkem května kapituloval a oznámil, že podoba Sonica se změní. Minulý pátek pak uvedl, že v důsledku změn bude třeba na postprodukci více času a premiéra snímku se opozdí. Do amerických kin přijde až 14. února příštího roku namísto letošního 8. listopadu.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru