Podívejte se na obrázky ze zrušené hry s Batmanem

Fanoušci spekulují, že temným rytířem mohl být Thomas Wayne. Syn Bruce byl zavražděn

Zdroj: Jerad S. Marantz
4. 9. 2020

Výtvarník Jerad S. Marantz na svém Instagramu zveřejnil obrázky ze zrušeného Batmana, na kterém pracoval. Výslovně zmínil, že šlo o herní projekt. Zdůraznil, že je pokaždé výzva udělat pro Batmana dobrý design, aby fungoval v zamýšleném příběhu. Je to podle něj jeho nejoblíbenější komiksová postava a nikdy ho neomrzí na něm pracovat.

Thomas Wayne přijme Batmanovu identitu poté, co v alternativní časové linii Joe Chill zabije malého Bruce.

Fanoušky rovněž zaujalo, že Batmanova maska má červené oči, což je poznávací znamení takzvaného “Flashpoint Batmana” neboli Thomase Waynea, který přijme Batmanovu identitu poté, co v alternativní časové linii Joe Chill zabije malého Bruce. Thomas Wayne je přitom mnohem nemilosrdnější Batman, než jak ho normálně známe. Raději ani nechtějte vědět, kdo je v téhle verzi Joker…

Jerad S. Marantz se pochlubil také návrhem King Sharka. Přál by si ho prý vidět v akci, ale mnoho projektu se prostě nakonec nedočká realizace. Patří rovněž mezi jeho oblíbence a dělal na něm podle svých slov rád. Je prý za tuto možnost vděčný, i když z projektu sešlo. Není bez zajímavosti, že King Shark je jednou z hlavních postav nedávno představené hry Suicide Squad: Kill the Justice League.

Ačkoli na cestě jsou hned dvě hry podle DC Comics – Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady Studios a Gotham Knights od WB Games Montréal – ani jedna není novým Batmanem, kterého si fanoušci přáli. V tuto chvíli můžeme jen spekulovat, zda Jerad S. Marantz své návrhy tvořil pro některou ze zrušených batmanovských her, na kterých dělalo studio WB Games Montréal. Psali jsme opakovaně o tom, že tým měl rozpracováno více projektů, ale sešlo z nich. Tvrdí se rovněž, že hra mohla doprovodit spekulovanou filmovou adaptaci Flashpoint Batmana.

Jerad S. Marantz už dříve pracoval na hrách jako inFamous 2, Titanfall nebo Gears of War 4. Podílel se také na několika filmech od Marvelu.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru