Test Drive Unlimited Solar Crown, Nacon, Podívejte se na nový trailer k Test Drive Unlimited Solar Crown

Je tu nový trailer na Test Drive Unlimited Solar Crown

Pokračování slavné závodní série míří na PC i všechny konzole včetně Switche

Zdroj: Nacon
21. 4. 2021
Název: Test Drive Unlimited Solar Crown Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 12. 9. 2024

Test Drive Unlimited Solar Crown od francouzského studia KT Racing se předvedl novým videem, jak Nacon sliboval. Opět jsme ale neviděli hru přímo v akci a mezi fanoušky po premiéře na YouTube přirozeně zavládlo mírné zklamání. V tuto chvíli nejsou k dispozici ani žádné rozšiřující informace, jak se všeobecně předpokládalo. Víme jen, že hra míří na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series a Switch a dalších informací se dočkáme v červenci.

Původní zpráva: Dnes v 15 hodin se naplno představí Test Drive Unlimited Solar Crown. Hra oznámená už loni v létě na akci Nacon Connect tak pomyslně uzavře speciální desetidenní festival závodních her od společnosti Nacon. Ještě než se nové upoutávky a informací dočkáme, sluší se připomenout si, co vlastně o chystaném pokračování slavné závodní série víme.

Na novém Test Drivu pracuje francouzské studio KT Racing (Kylotonn), která má na svědomí i sérii WRC. Autoři nás lákají na otevřený svět inspirovaný skutečnou lokací v měřítku 1:1. Půjde o nějaký zatím neupřesněný ostrov.

Hratelností novinka navazuje na předchozí díly a náš společenský statut bude prý stejně důležitý jako počínání za volantem. Usedneme do vozů značek Ferrari, Lamborghini, Porsche, Koenigsegg, Apollo, Dodge nebo Bugatti. Jejich řízení si ale musíme nejprve zasloužit. 

Upravovat budeme své vozy i postavu. Na výběr budeme mít luxusní oblečení i doplňky. Podobnou svobodu ale budeme mít údajně i v tom, jak budeme postupovat hrou. Nikdo vám nebude diktovat pořadí závodů a dalších aktivit.

Grafický i fyzikální engine je odvozen od série WRC, tak uvidíme, co z této technologie dokáže KT Racing vymáčknout. Vývoj vede Alain Jarniou, který dříve pracoval na předchozích dvou dílech Test Drive Unlimited. Tím by měla být zajištěna kontinuita značky, i když autory Test Drive Unlimited a Test Drive Unlimited 2 byli Eden Games, kteří v odkazu série pokračují v rámci vlastní IP Gear.Club.

Test Drive Unlimited Solar Crown bude už 21. hrou v této letité sérii. První vyšel už v roce 1987. Poslední byl nepříliš dobře hodnocený Test Drive: Ferrari Racing Legends od Slightly Mad Studios z roku 2012. Nacon, tehdy ještě jako Bigben Interactive, získal práva na značku už v roce 2016.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru