The Day Before, MYTONA, Podívejte se na nové video z MMO The Day Before

Podívejte se na nové video z MMO The Day Before

Ruský postapokalyptický survival prezentuje další ukázku. The Division + The Last of Us

Zdroj: Fntastic
2. 3. 2021
Název: The Day Before Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: ,

Koncem ledna jsme vám představili survival MMO The Day Before, které se zjevně inspiruje hrami The Last of Us, The Division nebo Days Gone. Jeho autoři z ruského studia Fntastic a společnost MYTONA, který hru vydává, se nyní pochlubili exkluzivně pro IGN novou přibližně dvouminutovou ukázkou he hry v rozlišení 4K, díky níž si můžete udělat opět lepší představu o tom, co vlastně čekat.

Vtipné je už to, že YouTube hru “identifikoval” jako Tom Clancy’s The Division, což vypovídá i o tom, co budete sledovat. Autoři se podělili také o nové obrázky, ale důležitější je, že magazínu IGN rovněž prozradili několik podrobností o připravované hře. Tvrdí například, že jsou přesvědčení, že po skutečné apokalypse by ve světě lidé narazili na obětavé druhy, kteří by ostatním pomáhali, ale také ty, kteří by upřednostnili vlastní dobro před ostatními.

I proto budeme mít možnost spojit se v The Day Before s dalšími hráči a tvořit aliance v bezpečných zónách. Na takovém místě se můžete vybavit, vzít úkol, ale vývojáři by tu rádi třeba také oslavili Vánoce a podobné svátky v rámci komunitních eventů. Pokud jde o správu a stavbu základny, spíš je ale prý inspiroval Animal Crossing než survival hry, kde se z klacků a kamení staví chatrč.

Tým také sází na minimalistický HUD a ve světě se musí hráči orientovat za pomoci sluchu a dalších environmentálních vodítek. Zvuku podle svých slov věnují mimořádnou pozornost, aby prostředí působilo co nejvíc realisticky. Přestřelka v ukázce končí brutální popravou, která rovněž připomene The Last of Us, ale takové dorážky nejsou podle autorů nezbytně nutné. Mají nicméně přidat do survival MMO něco nového a hráči budou mít, pokud budou chtít, na výběr, jak ukončí život soupeře. Je třeba možné ho svázat a přilákat k němu hordu zombie.

Studio tvrdí, že survival MMO většinou sází na sandboxou hratelnost, kde si hráč stanoví úkoly sám. The Day Before chce ale zjevně nabídnout komplexnější zážitek s hlubším příběhovým pozadím. Uvidíme, jak se nakonec povede vývojářům odlišit od jmenované konkurence.

The Day Before je open world postpandemický survival zasazený do Ameriky, kde budeme bojovat se zombiím podobným nepřátelům i dalším přeživším z řad ostatních hráčů. Více podrobností o titulu najdete v našem starším článku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru