Agatha Christie – Hercule Poirot: The London Case, Microids, Podívejte se na první video z nového Poirota

Podívejte se na první video z nového Poirota

Známe přesné datum vydání a těšíme se na setkání s Hastingsem

Zdroj: Microids
22. 5. 2023
Název: Agatha Christie – Hercule Poirot: The London Case Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 29. 8. 2023

Fanoušci slavného belgického detektiva mají důvod k optimismu. Francouzská společnost Microids oznámila krátce po sobě hned dvě adventury podle spisovatelsky Agathy Christie. Před pár týdny to byla hra Murder on the Orient Express a krátce předtím Agatha Christie – Hercule Poirot: The London Case, která navazuje na Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases. Teď nám vývojáři ze studia Blazing Griffin ukázali první upoutávku na jejich londýnský případ a současně prozradili přesné datum vydání.

Přibližně minutový stylový teaser v samém závěru láká, že titul vyjde 29. srpna. Až dosud se obecně mluvilo o letošním létu. Připomínáme, že hra míří na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Switch a slibuje české titulky. Zatím jen nevíme, zda bude česká lokalizace na všech platformách, ale snad ano. Autoři lákají na nový vzrušující příběh ve stylu klasických případů a Poirot se zde poprvé spojí se svým pozdějším dobrým přítelem Arthurem Hastingsem. Pátrat budou po ztraceném obraze, vyslýchat svědky a sbírat stopy. Vývojáři slibují rovněž vylepšené technické zpracování ve srovnání s předchozí hrou.

Poirotův londýnský případ dorazí na trh v digitální i krabicové verzi. Další podrobnosti o hře najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru