Call of Duty: Warzone, Activision, Podívejte se, jak vypadají Stallone a Willis v Call of Duty

Podívejte se, jak vypadají Stallone a Willis v Call of Duty

Příští týden se do akce zapojí John Rambo a John McClane. Zřejmě budou následovat další

Zdroj: Activision/COD Warfare
14. 5. 2021
Název: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 3. 2020

Akční hrdinové osmdesátých let se pomalu s rozvahou, ale jistě blíží do Call of Duty. John Rambo (Sylvester Stallone) a John McClane (Bruce Willis) se ve hře objeví už příští týden, konkrétně ve čtvrtek 20. května. A díky uživateli Twitteru s přezdívkou COD Warfare už se můžeme poprvé podívat na to, jak budou vypadat.

Na oficiálním účtu Call of Duty se navíc objevil artwork s výmluvným sloganem: “Some heroes Die Hard. Others draw First Blood.” Ten navíc naznačuje, že se dvojice filmových hrdinů nepodívá jen do Call of Duty: Warzone a Call of Duty: Black Ops Cold War, ale také do Call of Duty: Mobile.

Už před pár dny se přitom na oficiálním účtu Call of Duty objevil krátký teaser, který odhaluje, jak vietnamský veterán s tváři Slye sleduje nepřítele ozbrojen svým pověstným lukem. John McClane by na druhé straně měl určitě tasit svou “strojní pušku”…

Podle některých zákulisních informací by se navíc nemuselo jednat o poslední filmové hrdiny, kteří rozšíří rejstřík postav v Call of Duty. Actvision už má možná v hledáčku další adepty. Přirozeně pokud se nápad ujme. Ale zdá se, že s tím problém vydavatel mít nebude. Naopak se nabízí otázka, zda za týden nebude Verdansk plný Rambů a McClaneů.

Jak už jsme psali dříve, John Rambo a John McClane nejsou ve světě videoher žádnými nováčky. Prvně jmenovaný se objevil nejen v celé řadě vlastních titulů, ale také jako hostující postava docela nedávno v bojovce Mortal Kombat 11. John McClane řádil především v adaptacích svých filmových dobrodružství.

Call of Duty: Warzone, Activision, Podívejte se, jak vypadají Stallone a Willis v Call of Duty

Naši kandidáti z řady akčních hrdinů

Kdyby bylo na nás, do Call od Duty by se mohli podívat třeba Jack Burton (Kurt Russel), Frank Dux (Jean-Claude Van Damme), Martin Riggs (Mel Gibson), Dutch (Arnold Schwarzenegger), Nico Toscani (Steven Seagal) nebo Chuck Norris v libovolné roli. Třeba jako… Chuck Norris. Podělte se o své vlastní tipy.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru