Podívejte se, jak vypadá nový Avatar pro mobily

Tencent láká na on-line akci poháněnou Unreal Enginem. V některých zemích už se testuje

Zdroj: Archosaur Games
28. 6. 2022
Název hry: Avatar: Reckoning Vývojář: Vydavatel: , Platformy: ,

O mobilní hře Avatar: Reckoningjsme na Vortexu psali. Jedná se o další projekt z toho vesmíru režiséra Jamese Camerona, který vzniká vedle velké hry od Ubisoftu. Ale ani Avatar: Reckoning nemá být žádná jednohubka. Přestože míří na iOS a Android, má se jednat o ambiciózní MMO RPG akci. A nyní si konečně můžeme o projektu udělat lepší představu díky oficiálnímu traileru.

Free-to-play titul nás vezme na Pandoru a upoutávka se zaměřuje na její specifickou faunu i flóru. Kromě toho se ale samozřejmě dočkáme také nějaké akce, která vypadá na mobilní platformy velmi slušně. Máme se podívat na místa, která jsme dosud nespatřili. Hru vyvíjí studio Archosaur Games a vydá ji společnost Tencent Games. Na trh by měla dorazit příští rok. V některých zemích se už nicméně hra v omezeném rozsahu testuje. Například v Kanadě a na Filipínách. I to je důvodem, proč lze vedle traileru narazit na nějaká neoficiální videa od hráčů.

dříve jsme psali, že ačkoli půjde o on-line hru, bude ji možné hrát také sólo. Hráči si vytvoří vlastního Avatara (doslova), budou plnit příběhové mise a vedle kooperace titul nabídne také PvP režimy. Samozřejmě se přidáme na stranu Na’vi a narazíme na další úžasné tvory, slibuje tým. Postupně budeme vylepšovat svou postavu, dostávat další výbavu i zbraně.

Vývojáři slibují skvělou grafiku díky Unreal Enginu 4 a pravdou je, že hra vypadá opravdu zajímavě. Titul má být ušitý na míru mobilním zařízením i pokud jde o ovládání, což je samozřejmě základní kámen úspěchu podobných komplexnějších titulů, pokud chtějí na dotykových platformách uspět.

Pokud vás zajímavá spíš ona velká hra nazvaná Avatar: Frontiers of Pandora od Ubisoftu a studia Massive, víc si o ní můžete přečíst v našich starších článcích. Vydavatel by ji mohl ukázat ještě letos v létě na své další chystané akci. Koneckonců film Avatar: The Way of Water už je za dveřmi. Do českých kin snímek vstoupí 15. prosince.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru