Cyberpunk 2077, CD Projekt, Podívejte se dnes večer na 15 minut ze Cyberpunku 2077

Podívejte se dnes večer na 15 minut ze Cyberpunku 2077

Hráči konečně spatří sestřih gameplaye, který se prezentoval na E3 a na Gamescomu

30. 8. 2019
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 10. 12. 2020

Studio CD Projekt RED dnes večer konečně odhalí sestřih z gameplaye, který vývojáři prezentovali za zavřenými dveřmi pozvaným hostům letos v červnu na E3 a znovu minulý týden na Gamescomu. Součástí živého streamu ale budou také nové rozhovory s vývojáři, které mají přinést více informací o Night City i samotné čtvrti Pacifica, kam je ukázka situovaná.

Stejně jako na zmíněných veletrzích by polský tým měl demonstrovat úpravu postavy a v závislosti na tom také odlišné způsoby, jak se s misí vypořádat. Cyberpunk rozhodně nenabídne jen dvě extrémní polohy, variabilita vaše avatara bude mnohem pestřejší, ale lze předpokládat, že spatříme velmi akční přístup i tichý stealth postup z pohledu defenzivního hackera.

Živý přenos začne dnes ve 20 hodin středoevropského času.

Na rozdíl od loňského roku se sice nedočkají hráči kompletního průchodu, který trval skoro hodinu, nicméně patnáctiminutový sestřih snad budou částečně kompenzovat nové informace a zmíněné rozhovory. Není také vyloučené, že se v ukázce neobjeví něco nad rámec toho, co polští vývojáři demonstrovali na zmíněných veletrzích.

Živý přenos začne dnes ve 20 hodin středoevropského času a už v tuto chvíli mají autoři stream připravený. Naproti původním plánům se nakonec vývojáři neobjeví na akci PAX West, kde chtěli hru předvést v akci, ale především z logistických důvodů se celý přenos rozhodli odbavit přímo z Polska, konkrétně z Varšavy. Sledovat bude možné video na Twitchi i na Mixeru.

 

Pokud už se nemůžete čerstvých materiálů dočkat, můžete si trochu zkrátit čekání. Společnost Nvidia už zkraje minulého týdne uvolnila z očekávaného gameplaye krátkou ukázku na svém Twitteru. A hlavně se můžete zaposlouchat do našich dojmů z E3 a aktuálně z Gamescomu, kde jsme důkladně rozebrali, co se prezentovalo za zavřenými dveřmi v Los Angeles a v Kolíně nad Rýnem.

CD Projekt RED už také oznámil, že nebude chybět na veletrhu Tokyo Game Show 2019. I tam by mělo studio předvést hratelnou ukázku, takže je otázkou, zda se v polovině září můžeme dočkat něčeho nového.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru