Po roce jsme se dočkali traileru na kampaň Halo Infinite

Autoři slibují velkou svobodu, novou AI společnici či možnost povolat si bojový prostředek

Zdroj: Microsoft
25. 10. 2021
Název: Halo Infinite Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 8. 12. 2021 Platformy: , , Žánr:

Halo Infinite vychází už 8. prosince, ale na pořádnou prezentaci kampaně jsme čekali od července 2020 a nechvalně proslulé devítiminutové premiéry gameplaye, která čelila značné kritice zejména stran grafiky. Podle dosavadních ohlasů se zdá, že podobná smršť už novému videu nehrozí. Hra zjevně prokoukla.

Video ukazuje akci na zemi i ve vzduchu, rozhraní, upgrady nebo třeba možnost povolat do akce bojový prostředek na vyžádání. I když jeho zřícení na povrch nevypadá zrovna elegantně. Fanoušci si mohou prohlédnout známé i nové nepřátele. Hráče také zaujalo, že nechtěný maskot známý jako Craig zřejmě dostal v rámci nové image vousy. Pohled do mapy zase odhaluje další aktivity a vedlejší úkoly.

Autoři připomínají, že Halo bylo od počátku příběhem Master Chiefa a Cortany. Byli to parťáci chránící lidstvo. Ale to je teď jen vzdálená vzpomínka. Lidé bojují o přežití, povstali noví nepřátelé a získali vládu nad prstencem Zeta Halo. Naštěstí je Master Chief zpátky a vývojáři slibují, že rovnou v té dosud největší kampani.

Máme objevit skutečnou svobodu v nejotevřenějším dobrodružství z této ságy. A nebudeme tak docela sami. Naším prvním úkolem totiž bude získat novou umělou inteligenci známou jako The Weapon. Master Chief hledá odpověď na znepokojivou otázku: “Co se stalo s Cortanou?” Ta odpověď se má nacházet někde na Zeta Halo.

Launchový titul přijde na trh rok po konzoli

Je to prý svět plný zázraků, tajemství a nebezpečí. Nepřátelé číhají na každém kroku a mají tu vybudované základny, které je třeba dobýt. Pode autorů budeme mít víc svobody než kdy dřív, a to včetně toho, jak chceme protivníky porazit. Studio doslova slibuje novou éru pro sérii Halo.

Původně mělo Halo Infinite vyjít loni v listopadu společně s novými konzolemi Xbox Series. Můžeme tak jen doufat, že mu odklad skutečně prospěl a jeho opožděný vstup na trh fanouškům nakonec všechno čekání vynahradí.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru