PlayStation v březnu nadělí Modern Warfare, Xbox zase Garden Warfare

PlayStation nadělí Modern Warfare, Xbox Garden Warfare

Máte poslední šanci aktivovat si hry na PS3 a Vitu. Xbox ze starších titulů těží dál

27. 2. 2019

Předplatitelé služby PlayStation Plus se v březnu mohou těšit na proslulou akci Call of Duty: Modern Warfare Remastered a výborně hodnocenou logickou hru The Witness od Jonathana Blowa. Informace se jako obvykle objevila na PlayStation Blogu. Oba tituly budou k dispozici od 5. března. Aktivovat je můžete až do 1. dubna.

Do té doby máte stále čas “přihlásit” se o únorové hry. Mezi nimi najdete kompletního epizodického Hitmana z roku 2016 a For Honor pro PlayStation 4. Dostupné budou do 4. března. A vůbec naposledy byly v rámci únorové nadílky k dispozici tituly pro konzoli PlayStation 3 a handheld PlayStation Vita. Patří mezi ně Divekick, Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, Gunhouse a Rogue Aces. Ty si můžete aktivovat až do 8. března.

Poté už se žádné nové hry pro PS3 a Vitu v PS Plus neobjeví, pokud tedy nepůjde v případě handheldu o nějaký menší titul, který by byl v rámci Cross-Buy kompatibilní s PS4 verzí. Spíš to ale nevypadá ani na to. O dříve aktivované hry samozřejmě nepřijdete a zůstanou součástí vaší knihovny, dokud budete členy programu PS Plus.

Microsoft se vytasil se svou nabídkou

V těsném závěsu za Sony přispěchal se svou troškou do mlýna i konkurenční Microsoft. Předplatitelé Xbox Live Gold se v rámci programu Games with Gold mohou v březnu těšit hned na čtyři hry. Dvě pro Xbox One a dvě původně určené pro starší Xboxy, které díky zpětné kompatibilitě fungují i na současné konzoli.

Jde o tituly Adventure Time: Pirates of the Enchiridion (1. až 31. března), Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 (16. března až 15. dubna) pro Xbox One a Star Wars Republic Commando z úplně prvního Xboxu (od 1. do 15. března) a Metal Gear Rising: Revengeance pro Xbox 360 (16. až 31. března).

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru