Shenmue III, Deep Silver, Shenmue III se odkládá. Počkáme si o pár měsíců déle

PC trailer Shenmue III budí rozpaky nad zpracováním hry

Grafikou nás zjevně autoři okouzlit nechtějí

10. 6. 2019
Název: Shenmue III Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 19. 11. 2019

V rámci prezentace PC Gaming Show jsme se dočkali také čerstvé upoutávky na Shenmue III. Hry, která se do historie zapíše jako titul, který dokázal položit na lopatky crowdfundingovou platformu Kickstarter. Nadšení a setrvávajících ovací se ale tvůrci pravděpodobně tentokrát nedočkají, jelikož i po letech vývoje to stále vypadá, jako by vývojáři minimálně z technologického hlediska ustrnuli v minulosti.

Jistě, někteří mohou namítnout, že prezentace hry není vše a určitě by neměla být tou nejdůležitější položkou hry, nicméně dnes už se přeci jen píše rok 2019, ray tracing klepe na dveře, ale hrdina Ryo vypadá stále stejně. A to i navzdory kontroverzi a negativním ohlasům, které první videa ze hry probudily. Autoři ale zůstávají pozitivní a o tom, že ve svůj titul vkládají plnou důvěru, hovoří fakt, že ukázku na pódium PC Gaming Show doprovodil sám game director Yu Suzuki. Ten zároveň dodal, že práce na hře jsou již prakticky hotové a vydání nic nebrání. Tím zatrhl případné spekulace o dalším případném odkladu, jež tento titul ostatně provázejí prakticky od začátku.

Ale k věci. Upoutávka se zaměřuje primárně na příběhové cutscény a ukazuje střípky z dobrodružství hlavního hrdiny, mladého studenta bojových umění. Ryo Hazuki se vydává v 80. letech do Číny ve snaze vypátrat vraha svého otce, stále při tom ale vypadá tak nějak ustrnule.

Předsudky ale nechme raději stranou a stejně tak je radno zapomenout i na předčasné verdikty postavené na základě toho, jak hra vypadá. Důležitá bude hratelnost a náplň, o tom už se ale více dozvíme na PlayStationu 4 a na PC 19. listopadu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru