Watch Dogs: Legion, Ubisoft, On-line režim pro Watch Dogs: Legion vyjde později

On-line režim pro Watch Dogs: Legion vyjde později

Autoři chtějí nejprve vyřešit všechny chyby, které sužují základní hru v singlu

Zdroj: Ubisoft
26. 11. 2020
Název: Watch Dogs: Legion Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 29. 10. 2020 Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 29. 10. 2020

Společnost Ubisoft oznámila, že multiplayer do hry Watch Dogs: Legion dorazí později. Vydavatel přiznal, že se stále potýká s technickými problémy základní hry, které znepříjemňují život některých hráčům. Vývojáři se zavázali všechny chyby opravit a nepoleví prý v práci, dokud titul nebude fungovat, jak má. Dalším krokem na cestě má být aktuální update, který umožní hru ukládat manuálně na PC a vylepšuje stabilitu na konzolích.

Multiplayer má nabídnout kooperaci ve freeroam open worldu až pro čtyři hráče, nové kooperativní a taktické mise pro dva až čtyři hráče, PvP výzvy nebo deathmatch až pro osm lidí.

Protože ale všechny síly autoři napnuli k opravám Watch Dogs, bylo třeba odložit plánovaný on-line režim na začátek příštího roku. To dá vývojářům čas a prostor vychytat všechny mouchy singlu a samozřejmě také lépe otestovat multiplayer, aby se ujistili, že jeho start nebudou provázet další problémy. Singl trápí mimo jiné problémy s ukládáním hry, kdy hráči opakovaně přicházejí o část progressu. Někteří uživatelé na PS5 zase měli problém zdarma upgradovat PS4 verzi na next-gen.

Nové on-line módy měly původně vyjít jako součást bezplatného updatu 3. prosince, tedy už příští týden. Multiplayer má nabídnout kooperaci ve freeroam open worldu až pro čtyři hráče, nové kooperativní a taktické mise pro dva až čtyři hráče, PvP výzvy nebo deathmatch až pro osm lidí nazvaný Spiderbot Arena.

Multiplayer se má postupně rozvíjet

Hráči si mohou do multiplayeru vzít postavy ze singlu. Do otevřeného světa mají navíc přibýt další dynamické události a hráči si mohou navzájem vnikat do svých her, jako tomu bylo možné už dříve v rámci série Watch Dogs. Pozor ale, aby se z lovce nestala kořist…

Další módy a eventy mají v rámci multiplayeru přibývat i později. Bližší pohled na on-line poskytlo říjnové video věnované post launch obsahu obecně.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru