Odložená prezentace her pro PS5 proběhne ve čtvrtek

Sony potvrzuje nové datum hodinové akce. Očekáváme Silent Hill, Resiho i Gran Turismo

Zdroj: Sony
8. 6. 2020

Přesně před týdnem jsme vás informovali, že Sony kvůli probíhajícím protestům ve Spojených státech ruší chystanou prezentaci her pro PlayStation 5, která se měla uskutečnit ve čtvrtek 4. června. Na rozdíl od organizátorů dalších podobných akcí ale nenabídla žádné náhradní datum a nechala fanoušky v napětí až do dnešního odpoledne, kdy se na Twitchi začala zřejmě předčasně objevovat nová reklama s datem 11. června. Ve výsledku tak došlo na týdenní posun a ve 22 hodin budeme moci podle Sony nahlédnout do budoucnosti hraní.

Prezentace byla oznámena na konci května a podle dostupných informací se mělo jednat o přibližně hodinovou akci, která bude věnována nejen hrám od third party studií, ale hlavně od týmů, které společně tvoří seskupení Worldwide Studios. Jinými slovy, představení se mají dočkat první exkluzivní tituly pro PlayStation 5, kterými chce Sony na rozdíl od Microsoftu doplnit vánoční uvedení nové konzole. V posledních dnech a hodinách se přitom začíná čím dál tím živěji spekulovat na konto konkrétních představených her a pozvolna se začínáme těšit nejen na Gran Turismo, ale také na možné odhalení osmého Resident Evilu, pokračování Silent Hillu nebo novinky od Guerilla Games, kterou bude s největší pravděpodobností Horizon Zero Dawn 2.

Nemá smysl však předbíhat a tahat jednotlivé tituly z kapsy. Doufejme, že nový termín bude platit a můžete se spolehnout, že u toho budeme společně. Stejně jako v minulém týdnu, i v tomto počítáme s česky komentovaným streamem a krátkým shrnutím před i po skončení oficiální části přenosu. O všem vás budeme průběžně informovat na obvyklých kanálech.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru