Oculus a Nacon odhalí své novinky

Oculus a Nacon odhalí své novinky

Uvidíme nové Star Wars, Test Drive nebo RiMS Racing. WRC 10 se představí už dnes

Zdroj: Test Drive
13. 4. 2021

Společnosti Oculus a Nacon se chystají oznamovat novinky. Pokud máte rádi podobné akce, přijdete si v nadcházejících dnech na své. I když jsme teprve v polovině dubna, řada firem informuje o svých chystaných projektech, jako by byla E3 za dveřmi.

Oculus

Oculus plánuje vůbec poprvé vlastní akci. Jeho prezentace nazvaná jednoduše Oculus Gaming Showcase se uskuteční o půlnoci z 21. na 22. dubna našeho středoevropského času. Show se bude streamovat na Twitch, Facebook i YouTube a celá bude samozřejmě věnovaná virtuální realitě. Pořadatelé slibují ukázat novinky pro oblíbené hry, čerstvé záběry z připravovaných titulů i několik překvapení.

S jistotou víme, že uvidíme nové projekty od studií Cloudhead Games, Ready At Dawn a ILMxLAB. Z avizovaných titulů rozhodně přijde řada na Pistol Whip, Lone Echo II a Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge. Nezapomeňte na to, že součástí Oculus Studios jsou i autoři Beat Saberu ze studia Beat Games. Uvidíme, zda bude řeč také o nich a případně, zda Oculus bude prezentovat také nějaký hardware, i když na něj neláká.

Nacon

Netrpělivě očekávané novinky ze svého portfolia se ale chystá prezentovat také francouzský vydavatel Nacon. Firma nicméně neláká na jeden konkrétní termín a událost, ale nadcházejících 10 dní, během nichž potěší zejména fanoušky závodních her. Mluvit se bude o titulech WRC 9, WRC 10, RiMS Racing a Test Drive Unlimited Solar Crown.

Nacon už se pochlubil infografikou se statistikou ze hry WRC 9. To je ale přirozeně titul, který vyšel už loni na podzim. Dnes v 15 hodin chce nicméně firma ukázat vůbec první trailer na chystané WRC 10. Hry RiMS Racing a Test Drive Unlimited Solar Crown vydavatel loni v červenci představil na první vlastní akci Nacon Connect. Na Test Drive Unlimited Solar Crown pracuje francouzské studio Kylotonn neboli KT Racing. RiMS Racing vyvíjí nový italský tým RaceWard, který tvoří někteří bývalí zaměstnanci studia Milestone a titul bude pohánět stejná technologie jako WRC od Kylotonnu.

Nezapomeňte přitom na to, že nejde o jediné dvě zajímavé herní události. Na půlnoc z 15. na 16 dubna připadá další prezentace survival hororu Resident Evil Village od Capcomu. Spekuluje se, že by bezprostředně poté mohla vyjít další avizovaná demoverze už na všech platformách, zatímco první demo si zahráli jen majitelé konzole PlayStation 5.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru