The Last of Us (seriál), Obsazení Abby může diváky zase překvapit, naznačil Mazin

Obsazení Abby může diváky překvapit, naznačil Mazin

Zdá se, že filmaři už mají představitelku důležité hlavní role pro pokračování The Last of Us

Zdroj: Naughty Dog
17. 8. 2023
Název: The Last of Us (seriál) Datum vydání: 16. 1. 2023

Produkci seriálu The Last of Us v tuto chvíli komplikuje stávka herců a scenáristů, ale to neznamená, že je kolem adaptace úplné ticho. Naposledy se o ní rozmluvil Craig Mazin v rozhovoru pro magazín The Hollywood Reporter. Zaznělo tu například, že celý seriál by nakonec mohl mít čtyři sezóny. Není to zjevně nic definitivního, Mazin naznačil, že by stejně tak mohli zvolit tři, anebo naopak pět, ale čtyři podle něj zní jako dobré číslo. S jistotou nicméně už Mazin potvrdil to, o čem se mluvilo dřív, a sice, že příběh druhé hry se zcela jistě nevejde do jedné sezóny.

Rozhovor se ale dotkl také tématu castingu a konkrétně role Abby. Na otázku, zda už našli herečku pro tuto postavu. Mazin prý reagoval s úsměvem a řekl jen: “Možná.” S tím se ale magazín The Hollywood Reporter nesmířil. Redaktor James Hibberd odvětil, že to podle jeho reakce vypadá, že ano. Na to Craig Mazin odvětil, že stávka filmaře zastavila a že věci byly v procesu. “Abby byla první role, kterou jsme chtěli vyřešit,” ujistil. “Máme docela dobrou praxi s tím, že když oznámíme obsazení nějaké hlavní role, lidé řeknou: „Vážně?“, což bude pravděpodobně pokračovat,” naznačil Mazin.

Lidé podle něj mohou nesouhlasit, ale domnívá se, že tenhle proces zvládají správně a že jim nakonec diváci dávají zapravdu. Potenciálně zajímavé téma mohou představovat i vystřižené scény. Mazin byl tázán, zda je nějaká šance, že lidé spatří vyřazené záběry z první epizody. Protože sám prozradil, že původně se mělo jednat o dva díly namísto jednoho dlouhého a některé věci skončily nakonec v koši. Mazin nicméně odpověděl, že diváci tyto věci asi neuvidí. Tím důvodem podle něj je, že když se člověku něco líbí, přeje si obvykle vidět víc. Ale kdyby to diváci viděli, pochopili by, proč to autoři vystřihli. Nicméně to by samozřejmě podle mě asi nebránilo takové scény přidat někam třeba jako bonusy. Uvidíme, možná jednou filmaři přeci jen změní názor.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru