O seriál Horizon se postará scenárista Umbrella Academy

Aloy bude hrdinkou i chystaného seriálu pro Netflix. Zatím však nevíme, kdy se ho dočkáme

Zdroj: Guerrilla Games, Netflix/Koláž
25. 8. 2022
Název hry: Horizon (seriál)

S oznámením čtvrté a poslední série seriálu The Umbrella Academy jsme se dozvěděli i zajímavé novinky o chystaném seriálu podle hry Horizon Zero Dawn od studia Guerrilla Games.I na něm se totiž podílí tvůrce, scenárista a showrunner Steve Blackman. Ten pro Netflix připravuje i další seriál Orbital. S dalšími detaily o všech projektech posléze po Netflixu přispěchal i magazín Deadline, ale nás pochopitelně zajímá především Horizon.

Blackman potvrdil, že i zde se mohou hráči a diváci těšit na postavu Aloy, jelikož bude hlavní postavou. Společně se scenáristkou a producentkou Michelle Lovrettou, která se rovněž podílí na scénáři, se těší, že budou moci její příběh představit dalším lidem. „Horizon Zero Dawn je mimořádně zpracovaná hra s úžasnými postavami, které se v herním světě často nevyskytují. Studio Guerrilla Games vytvořilo neuvěřitelně svěží a živý svět lidí a strojů, kteří se společně ocitli na kolizním kurzu do zapomnění,“ popsal Blackman látku, jež mu byla svěřena do rukou. „Záchrana světa přichází v podobě mladé bojovnice jménem Aloy, která netuší, že je klíčem k záchraně světa – takže ano, Aloy bude hlavní postavou našeho příběhu,“ doplnil.

Ano, Aloy bude hlavní postavou našeho příběhu.

Blackman se podílel i na seriálech Altered Carbon (Půjčovna masa) nebo Fargo, přičemž za scénář k němu obdržel s dalšími scenáristy Writers Guild of America Award a nominaci na cenu Emmy. „Horizon Zero Dawn i Orbital jsou projekty založené na postavách, které si fanoušci zamilují a s nimiž se ztotožní,“ prohlásil o svých dvou nadcházejících projektech Blackman, na kterých se bude podílet i jeho produkční společnost. „Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se společností Netflix a všemi našimi partnery na vývoji těchto významných příběhů.“

Už dříve jsme vám přinesli řadu informací, na jejichž potvrzení ovšem budeme muset ještě čekat, jelikož toto oznámení s nimi nemá souvislost. Snad tedy až na to, že nyní s jistotou víme, že Aloy bude hlavní hrdinkou i v seriálu. Pokud vás zajímá více možných podrobností o seriálovém Horizonu, můžete si pročíst naše starší články, varujeme však, že se stále jedná o neověřené informace a pochopitelně plné spoilerů. Seriál v každém případě vzniká ve spolupráci Netflixu s Sony Pictures Television a PlayStation Productions, kdo se ovšem ujme jeho režie nebo jaká herečka se zhostí role Aloy, to zatím bohužel nevím, natožpak samotné datum uvedení.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru