Tiny Tina’s Wonderlands, 2K Games, Nový web Gearboxu slibuje dobrodružství Wonderlands

Nový web Gearboxu slibuje dobrodružství Wonderlands

Jde pravděpodobně o spekulovaný spin-off Borderlands. Představen má být už brzy

Zdroj: Gearbox
7. 6. 2021
Název: Tiny Tina’s Wonderlands Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 3. 2022

Zda se, že únik informací o připravovaných titulech od společnosti Take-Two byl pravdivý. Bez ohledu na to, že XCOM s licencí od Marvelu nebo spin-off Borderlands s Tiny Tinou v hlavní roli komentovali v pozitivním duchu novináři Jason Schreier či Jeff Grubb, do oficiálního potvrzení musíme brát všechny zprávy jako spekulace. V případě zmiňovaného spin-offu Borderlands se ale zvěsti o hře Wonderlands začínají naplňovat a odhalení bychom se měli dočkat už během připravované akce Kickoff Live moderátora Geoffa Keighleyho. Na sociálních sítích Summer Game Festu sdílel odkaz na nově spuštěnou teaser stránku nového dobrodružství od Gearboxu, na níž všímaví fanoušci vypátrali další detaily.

Odkaz z Twitteru veden na web BeChaoticGreat.com, který je na první pohled typickou teaser stránkou. Potvrzují se zde výše zmíněné informace o tom, že za vývojem stojí studio Gearbox, zájemci se mají možnost přihlásit k newsletteru a nechybí ani obligátní odpočet do startu Kickoff Live, která z našeho pohledu odstartuje ve čtvrtek ve 20 hodin. Zdrojový kód nicméně několikrát odkazuje ke spojení Play Wonderlands a samotná zmínka názvu hry může automaticky potvrzovat vše z minulého pátku. Není rovněž bez povšimnutí, že si Gearbox už loni v listopadu zaregistroval ochrannou známku Tiny Tina’s Wonderlands a spekulace o spin-offu úspěšných Borderlands 3 by dávali smysl i proto, že se hráči po relativně krátké době dostanou k dalšímu velmi podobnému obsahu. V úvodu popisovaný leak totiž tvrdil, že hra má nabídnout podobnou hratelnost založenou na rozdílných třídách hrdinů, jako tomu je v Borderlands, a bez nutnosti stavět novou hru na zelené louce by tak mohli vývojáři z Gearboxu pohodlně znovu zabodovat.

Co se týče termínu uvedení, magazín Gamereactor už před měsícem naznačoval, že se v aktuálním finančním období – tedy kalendářně do dubna 2022 – dočkáme nové série od Gearboxu, což by s přihlédnutím k vlastnímu názvu a oddělení od Borderlands mohlo na Wonderlands platit. Čekání na potvrzení už nebude dlouhé, horší je, že podobných zpráv přibývá jako hub po dešti a na Vortexu začínáme pociťovat obvyklý E3 nápor informací. Držte se, prý jedeme z kopce…

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru