Nový Skate bude představen v červenci, tvrdí Henderson

Vývoj má být v pokročilejší fázi, než si hráči myslí. Uniklé dubnové video bylo měsíce staré

Zdroj: ilustrační foto, Electronic Arts
22. 6. 2022
Název hry: Skate Vývojář: Vydavatel: Žánr:

Pokud se těšíte na nový díl série Skate, který společnost Electronic Arts oficiálně odhalila před dvěma lety, insider Tom Henderson pro vás má dobré zprávy. Ve svém článku pro magazín Try Hard Guides totiž s odvoláním na zdroje blízké studiu Full Circle tvrdí, že hra se již v červenci dočká plnohodnotného představení. Co víc, hra se prý v uplynulých měsících intenzivně testovala a je prý v mnohem pokročilejší fázi vývoje, než si hráči myslí. Právě testování poukazuje na to, že před autory Deranem Chungem a Chrisem Parrym leží už téměř hotový produkt, který by mohl dorazit v horizontu několika měsíců.

Tom Henderson rovněž tvrdí, že uniklé video, na které jsme vás upozorňovali letos v dubnu a které mělo ukazovat velmi raný pohled na některé z dílčích prvků a mechanismů, prý bylo v době úniku už několik měsíců staré. Takže zatímco komunita hráčů podle Hendersona myslela, že sledují aktuální stav vývoje, několik zdrojů insiderovi potvrdilo, že hra je ve skutečnosti mnohem dál a všechny tyto informace do sebe mají postupně zapadat. Je nicméně otázkou, co přesně chce EA v červenci ukázat, což Henderson neví v tuto chvíli ani z náznaků. Podle všeho bychom se ale měli dočkat prvních gameplay záběrů a objevit by se mohla i první preview z hratelných ukázek, ke kterým se mají dostat vybraní novináři a influenceři.

Henderson si rovněž není úplně jistý, kdy má Skate vyjít, ale i pro to existuje linka několika zpráv, které jste se mohli dočíst i na Vortexu. Asi nejsilnější náznak, že je Skate před koncem svého vývoje, přinesl sám CEO Electronic Arts Andrew Wilson, když v únorové rozpravě v odpovědi na otázku, jak důležitý je pro společnost hráči generovaný obsah v jejich hrách, uvedl, že je i středobodem designu Skate, které budeme již brzy vydávat. Henderson i proto uvažuje, že by hra mohla dorazit začátkem příštího roku coby jeden ze čtyř titulů, které mají podle oficiálních informací dorazit v posledním čtvrtletí aktuálního finančního období 2023. Potvrzené to ale přirozeně není.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru