Hood: Outlaws & Legends, Focus Entertainment, Nový mód pro Hooda ještě víc připomíná Assassina

Nový mód pro Hooda ještě víc připomíná Assassina

PvE režim je zaměřený na plížení a spolupráci. Čelíte silnější AI a máte omezené respawny

Zdroj: Sumo Digital
30. 7. 2021
Název: Hood: Outlaws & Legends Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Datum vydání: 10. 5. 2021

Multiplayerová PvPvE akce Hood: Outlaws & Legends dostala nový režim. Mód State Heist je podle autorů zaměřený víc na stealth, ale tak trochu popírá původní myšlenku, protože jde o PvE režim. Novinka od vývojářů ze studia Sumo Digital se do hry dostal prostřednictvím bezplatného updatu a slibuje ještě tvrdší opozici v podobě zkorumpované státní moci.

Ačkoli normálně se v Hoodovi proti sobě postaví dva konkurenční týmy složené z živých hráčů, které usilují o stejný poklad, v tomto případě druhá hráčská tlupa chybí. Vývojáři hráče lákají na nové mechanismy, větší důraz na plížení a spolupráci mezi postavami. Na rozdíl od výchozího režimu mají také hráči omezené respawny. Vzájemně je možné se oživit, ale pokud všichni členové týmu zemřou, je konec.

Do obrany se mohou díky automatickému nakládání zapojit všichni hráči najednou.

Aby dosáhli úspěchu, musí být podle autorů opatrnější a metodičtější. A nepřátelé řízení umělou inteligencí si mají počínat lépe. Máme omezené zdroje i čas. Liší se také finále s extrakcí pokladu, kdy vojáci aktivně napadají vaši skupinu, snaží se vám loupež překazit a do obrany se mohou díky automatickému nakládání zapojit všichni hráči najednou. Celé to ve výsledku ještě víc připomíná kooperaci z Assassin’s Creed Unity. Paradoxně by to ale mohlo být přesně to, co hra potřebuje.

Nový mód doprovází speciální event nazvaný Survive the State. Hráči, kteří získají pokladnici bez ztráty života, dostanou za odměnu nový kostým Shadow Lords pro postavu, za kterou hráli. Postupně tak můžete získat všechny. Odměny se odemknou 2. srpna, kdy akce skončí.

Hood potřebuje další obsah jako sůl

Jinak nás Sumo Digital ujišťují, že Hood je stále teprve na začátku a autoři od vydání aktivně pracují na vylepšeních na základě zpětné vazby od hráčů. Titul už se podle týmu dočkal několika důležitých updatů a další bezplatný i placený obsah bude následovat. Fanoušci se mohou těšit třeba na úplně novou postavu a spoustu kosmetických předmětů. Před časem jsme se plánovanému obsahu důkladně věnovali.

Je ale otázkou, zda to bude stačit. Ve smyslu rychlosti i šíře slíbeného obsahu. Hood by potřeboval novinky jako sůl a především rozšířit portfolio režimů o další mnohem výraznější variace na stejné téma. Sluší se připomenout, že základní hra vstoupila na trh s jediným, byť zajímavým módem, který se navíc ukázalo velmi obtížné vybalancovat.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru