Kingdom Come: Deliverance, Deep Silver, Warhorse Studios, „Nové DLC pro Kingdom Come vás zabaví na 3 až 5 hodin“

„Nové DLC pro Kingdom Come vás zabaví na 3 až 5 hodin“

Designér Ondřej Bittner představuje rozšíření Band of Bastards, které vychází právě dnes

5. 2. 2019
Název: Kingdom Come: Deliverance Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , , , Žánr:
Datum vydání:
13. 2. 2018
15. 3. 2024 (Switch)

Středověké RPG Kingdom Come: Deliverance se ještě dnes rozroste o nové rozšíření nazvané Band of Bastards. Pozvali jsme proto na rozhovor designéra Ondru Bittnera, který se rozpovídal nejen o náplni nové expanze, ale i jejím vzniku a úskalích, které vývoj přinášel. A nakonec naznačí i něco málo o dalším chystaném obsahu. Pokud byste potřebovali osvěžit paměť, se základy o Band of Bastards jsme vás seznámili v našem starším článku.

Alespoň ve zkratce nicméně zrekapitulujeme, co o příběhu prozrazují samotní autoři v profilu na Steamu. “Cesty na Ratajsku rozhodně nejsou bezpečné. Racek Kobyla si proto zavolá na pomoc starého známého Kuna z Rychvaldu, mazaného zchudlého zemana, který vede nechvalně proslulou žoldnéřskou kompanii,” lákají Warhorse.

“Aby se Kuno a jeho společníci nevymkli kontrole, dostanou speciálního průvodce – Jindřicha. Družina se vydává na objížďky krajem, aby záhy zjistila, že Racka dohánějí staré křivdy,” dodávají autoři s tím, že v kraji řádí Rackovi dávní nepřátelé. A na vás bude jako obvykle, abyste vše v kůži Jindry vyřešili.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru