Nové DLC pro české Imperiums vyjde v září

Masivní tahová historická 4X strategie se opět o něco rozroste. Jde ještě víc do hloubky

Zdroj: Kube Games
22. 8. 2022
Název hry: Imperiums: Greek Wars Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 30. 7. 2020 Platformy: Žánr:

Jestliže máte rádi české hry, historii, strategie, tahovky a ideálně všechno dohromady, měli byste vyhlížet 19. září. V den ten totiž vyjde nové DLC Rome vs Carthage pro 4X strategii Imperiums: Greek Wars od Kube Games. Na vydání láká také nová upoutávka. Těšit se můžeme na čerstvou kampaňovou mapu i nové a vylepšené mechanismy, jako jsou morové rány, záplavy nebo společenské nepokoje.

“Nové rozšíření nabízí možnost výběru až z 25 hratelných států s odlišnými herními styly na obrovské mapě s 5000 políčky,” láká Kube Games. Kromě hratelných frakcí se v DLC objeví i nové kočovné kmeny, které hledají místo, kde by založily svá království. “Žijí na okraji civilizovaného světa a představují nepříjemnou komplikaci pro etablovaná království, na jejichž hranicích se objeví,” láká oficiální popisek expanze na Steamu.

Základní hra Imperiums: Greek Wars se těší na Steamu velmi pěkným ohlasům. Kladně ji tu hodnotí 83 procent hráčů. Titul už se dočkal bezplatného DLC Troy a placeného rozšíření s podtitulem Age of Alexander. To se prodává za 17 eur.

Více podrobností o novém DLC najdete na Steamu nebo v našem starším článku. Hlavní autor hry Pavel Kubát byl opakovaně hostem našeho vidcastu i vysílání. Naposledy jsme s ním mluvili letos v únoru.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru