Call of Duty: Modern Warfare, Activision, Nové Call of Duty vyjde pravděpodobně už 18. října

Nové Call of Duty vyjde pravděpodobně už 18. října

Odhalení hry proběhne dnes večer, potvrzený podtitul skutečně zní Modern Warfare

30. 5. 2019
Název: Call of Duty: Modern Warfare Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 25. 10. 2019

Po včerejším odhalení nových detailů ze hry Death Stranding čeká hráče i dnes další velká operace. V sedm večer našeho času totiž dojde k představení nového Call of Duty, o kterém se v posledních dnech a týdnech hojně spekulovalo. S trochou nadsázky se tak čeká pouze na to, až se budou moci uniklé informace začít považovat za oficiální, a za tímto účelem není zjevně nutné čekat až do večera. Už v průběhu noci totiž z oficiálního YouTube účtu Call of Duty uniklo to nejpodstatnější – nový díl se bude opravdu jmenovat Call of Duty: Modern Warfare a jeho vydání je naplánováno vcelku tradičně na 18. října.

Menší poprask způsobilo v noci hned několik všímavých lidí, kteří zavítali na zmiňovaý YouTube kanál, aby si přidali do kalendáře notifikaci o spuštění plánovaného videa s odhalením hry. To bylo na YouTube připraveno coby „premiéra“, tedy již nahrané video, které se ve stanovený čas spustí s živým chatem (podobně jako při streamu) a následně zůstane uloženo standardním způsobem na kanále. Tím pádem ale bylo možné zhlédnout několik krátkých úryvků po přejetí kurzoru přes náhledový obrázek a shodou okolností byla zachycena i závěrečná obrazovka. Na ní se pyšní jednak uvedený název hry a hlavně datum, které je sice rozmazané, ale v kooperaci s kalendářem je poměrně snadné odhalit, že datum bude 18. října. Video pak bylo krátce po zveřejnění z kanálu Call of Duty odebráno a bude s největší pravděpodobností zveřejněno až večer.

Asi nejlépe je datum vidět na krátkém videu, které vytvořil uživatel Redditu s přezdívkou nehpets1999, v jehož vláknu se rovněž spekuluje o postavě kapitána Johna Price. V tomto ohledu už je nesmírně těžké odhadnout, jestli stínem zahalená postava na obrázku s rozlišením poštovní známky je skutečně legendární „Bravo Six“, ale vzhledem k tomu, že nový Modern Warfare má být do určité míry restartem celé minisérie, je pravděpodobně, že se Price a ostatní objeví. Odhalení nového Call of Duty se samozřejmě budeme v průběhu dne věnovat.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru