Sniper Ghost Warrior: Contracts 2, CI Games, Nová ukázka ze Sniper Ghost Warrior Contracts 2 je brutální

Ukázka ze Sniper Ghost Warrior Contracts 2 je brutální

Hra vyjde začátkem června a dorazí také na nové konzole. Bude mít české titulky

Zdroj: CI Games
5. 3. 2021
Název: Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 4. 6. 2021

Vývojáři z polského studia CI Games zveřejnili nový gameplay trailer na hru Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Současně oznámili, že titul vyjde 4. června a kromě dříve avizovaných platforem dorazí i na PlayStation 5 a Xbox Series. Jak už bylo řečeno dříve, hlavním hrdinou je Raven a hlavní novinkou střelba na extrémní vzdálenosti víc než tisíc metrů.

V nové dramatické kampani pro jednoho hráče se vydáme do blízkovýchodního regionu. Konkrétně se budeme pohybovat na hranicích Sýrie a Libanonu. K dispozici budeme mít 5 sandboxových map, 20 kontraktů a autoři slibují úplně novou úroveň realismu. Každou misi podle nich půjde splnit různými způsoby, což má podporovat znovuhratelnost.

CI Games se pyšní rovněž vylepšenou grafikou, i když v některých chvílích jsem si při sledování traileru říkal, zda při zobrazení některých zásahů přeci jen nezašli dál, než bylo nutné.

Vaši protivníci mají být zase o kus chytřejší a v neposlední řadě se můžeme těšit na novinky souvisejícím s novým hardwarem – rozlišení až 4K nebo kratší nahrávací časy. CI Games se pyšní rovněž vylepšenou grafikou, i když v některých chvílích jsem si při sledování traileru říkal, zda při zobrazení některých zásahů přeci jen nezašli dál, než bylo nutné.

Jak už jsme psali dříve, samozřejmostí jsou autentické zbraně a další vybavení. A když nebude zbytí, můžete se pustit i do otevřené konfrontace. Podle vývojářů jejich fanoušci ocenili změny, s nimiž přišel předchozí díl. Novinka by měla ještě víc zohlednit přání věrných hráčů. Autoři doslova lákají na to, že své sandboxové mise posouvají na další úroveň. Nové mapy mají být výzvou i pro ostřílené veterány.

Pokud jde o likvidaci cílů na extrémní vzdálenosti, je to podle vývojářů něco, po čem komunita už dlouho volala. Autoři slibují tu nejrealističtější simulaci snipera, jakou kdy vytvořili, tak uvidíme, jak se jim další příspěvek do této značky povede. Celá série má podle posledních informací na kontě přes 11 milionů prodaných kopií.

Hru je možné si předobjednat na oficiálním webu, a získat tak exkluzivní zbraně a skiny. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 bude mít české titulky. Jsem velmi zvědavý, kdy se připomene konkurenční Sniper Elite. Vývojáři z britského studia Rebellion už před nějakou dobou představili velké plány na pokračování, ale zatím nemají konkrétnější podobu. Už několik let také pracují na hře Sniper Elite VR, kterou jsem si vyzkoušeli už na E3 v roce 2019.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru