Roller Champions, Ubisoft, Nová hra od Ubisoftu je známá ještě před E3

Nová hra od Ubisoftu je známá ještě před E3

Na internet unikla první várka informací o Roller Champions. Budeme soutěžit na bruslích

26. 5. 2019
Název: Roller Champions Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 5. 2022

Znáte sport nazvaný roller derby? Nepříliš známá disciplína, kterou zpopularizovaly především dívky na kolečkových bruslích, i když soutěží i muži, je u nás známá přinejmenším těm, kteří viděli docela povedenou komedii Vyfič! (Whip It) s Ellen Page a Drew Barrymore v hlavních rolích. Mimochodem, Drew Barrymore tento film i natočil a jedná se o její režijní debut. Ale proč by vás to vlastně mělo zajímat, ptáte se? Protože právě tímto neobvyklým sportem se inspirovala nová hra od Ubisoftu, kterou by měl francouzský gigant představit už za pár týdnů na E3 v Los Angeles.

A jak už to v podobných případech bývá, zase jsme se o něčem dozvěděli dříve, než jsme měli. Náznaky novinky se objevily už v průběhu týdne. Nejprve se na internetu mihl název a logo titulu Roller Champions. Záhy nato se začalo mluvit o nové značce od Ubisoftu. A v průběhu dalších hodin jsme se pak dočkali prvních obrázků a dokonce i videa. Nejde sice zřejmě o klasický trailer, ale spíš jakousi prezentaci tratí, ale alespoň základní představu si lze udělat.

Na Twitteru uživatelů Sabi a AllGamesDelta se objevily první informace a materiály. Další zdroje pak začaly přidávat své vlastní poznatky. Už v průběhu května prý proběhl nějaký uzavřený test. Podle dosavadních informací se zdá být skoro jisté, že hra míří na PC, ale také konzole včetně Switche. Nasvědčují tomu například uniklá ovládací schémata. Mělo by se jednat o čistě multiplayerovou, nebo primárně multiplayerovou záležitost.

Podle Spiel Times půjde o pokus atakovat pozice Rocket League a magazín přichází s várkou detailů z vlastních zdrojů. Hru má pohánět engine Unity. Na druhé straně tento web slibuje s jistotou jen podporu PC. Titul by také ještě mohl změnit název na Rollerball Superstars. Další stovky hráčů se údajně během pár dní zapojí do nového uzavřeného testu. My ostatní si musíme počkat až na E3, kde už má být k dispozici i hratelné demo.

Spekuluje se, že na projektu by mohli pracovat autoři Trials ze studia RedLynx.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru