Nová hra Amy Hennig by mohla být Fantastická čtyřka

Nové info ukazuje na více postav, vyřazuje tak Ant-Mana nebo Daredevila. Hru uvidíme brzy

Zdroj: Marvel
18. 8. 2022

Studio Skydance New Media, jež založila a vede veteránka Amy Hennig, se ukáže na prezentaci Disney Marvel Showcase, která je naplánována na 9. září. Při té příležitosti by měl být představen projekt z marvelovského vesmíru, na kterém Amy Hennig – vedle prací na hře ze světa Star Wars – už několik let pracuje. Nyní se zdá, že by novinkou mohla být hra na motivy Fantastické čtyřky, k čemuž fanoušci došli dedukcí na základě všech dostupných oficiálních i neoficiálních informací.

O chystané hře toho přímo od autorů víme velice málo, nicméně drobné náznaky vedou právě k Fantastické čtyřce. Má jít o AAA titul s licencí Marvelu z pohledu třetí osoby a se zaměřením na příběh – ten má být původní a zapadat do Marvel Universe. Informace k Disney Marvel Showcase navíc tento projekt od Skydance New Media popisují jako „ansámbl“, doslova Marvel ensemble game, což naznačuje tým vícero hrdinů a postav a jde tudíž o první náznak skupiny více postav.

Fantastická čtyřka nicméně zazněla již loni v listopadu v podcastu Kevina Smithe FatMan Beyond, kde byl jeho hostem novinář a scenárista Marc Bernardin, jenž prozradil, že stojí za příběhem nové hry Amy Hennig. Smith uvedl, že v chatu téměř okamžitě padl správný tip, o jakou hru se jedná, přičemž mohl reagovat na Ant-Mana a právě Fantastickou čtyřka, která se už tehdy jevila jako pravděpodobnější tip. Vzhledem k popisu pro Disney Marvel Showcase pak Ant-Man nepřipadá v úvahu, čili i v tomto ohledu všechno ukazuje na Čtyřku. Rovněž to vyvrací někdejší spekulace, že by se mohlo jednat o hru s Daredevilem, k čemuž však neexistovaly žádné pořádné důkazy.

Hra s Fantastickou čtyřkou by každopádně ideálně doplnila další plánovaný restart značky na filmovém poli, k němuž by mělo dojít v roce 2024. Navíc se již Reed Richards aka Mr. Fantastic v podání Johna Krasinského objevil ve filmu Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství. Jedná-li se skutečně o Fantastickou čtyřku, a jak případně bude zapadat do celkového vesmíru Marvelu, se však dozvíme nejdříve 9. září na Disney Marvel Showcase, do té doby jde stále jen o dohady. Na závěr ještě jednou připomeňme, že Amy Hennig rovněž pracuje na hře, která pro změnu nese licenci Star Wars, o ní však zatím nikdo příliš nemluví a nezdá se být pravděpodobné, že by byla rovněž zastoupena na zmiňované konferenci.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru