Data pro Goat Simulator 3, Grounded i W40K: Darktide

Jízdní řad se mění. Někde se stanovilo, jinde zpřesňovalo a někde bohužel odkládalo

Zdroj: koláž/Vortex
29. 7. 2022

Hned u několika titulů se v uplynulých hodinách stanovilo nebo upravovalo datum vydání. Než psát o každé zvlášť, shrneme si ty nejpodstatnější informace v jedné novince podobně jako, když se jízdnímu řádu věnujeme v novinkovém souhrnu ve videu.

Goat Simulator 3

Goat Simulator 3 vyjde 17. listopadu na PC, PS5 a Xbox Series. Bude k dispozici digitálně i krabicově a vývojáři při této příležitosti zveřejnili Pre-udder Trailer. Udder je vemeno, kdybyste snad sahali po slovníku. Hra dorazí na trh hned v několika edicích s různými in-game i fyzickými bonusy podle verze.

Grounded

Studio Obsidian před časem naznačilo, že jejich hra Grounded už bude hotová a brzy (mluvilo se obecně o září) vystoupí z early accessu. Teď vývojáři oznámili, že plná verze vyjde přesně 27. září. Rozpracovaná verze byla k dispozici od července 2020. Ještě předtím ale early access verze dostala poslední obsahový update. To největší rozšíření však dorazí až s plnou verzí, která nabídne kompletní příběh, víc oblastí a dokonce i nějaká překvapení, slibují autoři.

Warhammer 40,000: Darktide

Warhammer 40,000: Darktide od studia Fatshark (Warhammer: Vermintide 2) byl znovu odložen. Titul, který měl původně vyjít už loni, byl dosud plánován na 13. září. Teď ale tým oznámil, že PC verze vyjde až 30. listopadu a verze pro Xbox Series dokonce ještě později. Má to být nedlouho po PC, ale autoři zatím nemají přesný termín. Vývojáři jednoduše potřebují víc času, aby vše dokončili a vychytali. Vydání bude alespoň předcházet série testů a betaverzí, do nichž se můžete zkusit přihlásit, pokud se novinky nemůžete dočkat. Titul bude po vydání k dispozici rovnou v Game Passu.

Další data a termíny k nám přitom zamířily prostřednictvím čtvrteční akce společnosti Annapurna Interactive. Na ně už se ale podíváme ve zvláštním souhrnu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru