Nintendo prý plánuje znovu vydat starší hry s Mariem

Nintendo prý plánuje znovu vydat starší hry s Mariem

Úctyhodné výročí chce japonská společnost oslavit novými hrami i remastery pro Switch

Zdroj: Nintendo
31. 3. 2020

Hra Super Mario Bros. letos na podzim oslaví 35. narozeniny a proslýchá se, že Nintendo toto výročí oslaví ve velkém stylu. Japonský výrobce údajně plánuje vydat celou plejádu vylepšených verzí populárních her se svým maskotem. Informace přinesly jako první magazíny Video Games Chronicle a Eurogamer.

Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy

VGC se opírá o výpovědi hned několika zdrojů. Na další se pak odvolává britský Eurogamer. Podle nepotvrzených zpráv bychom se měli dočkat remasterů Super Mario 64, Super Mario Sunshine nebo Super Mario Galaxy a jeho pokračování. Tyto tituly zmiňují i weby jako Gematsu nebo VentureBeat, které se pokusily informace ověřit po vlastní ose. Opětovného vydání pro Switch se má údajně dočkat většina mariovského produkce.

Na cestě je údajně rovněž pokračování série Paper Mario nebo updatovaná verze Super Mario 3D World. Společně s hrami nás prý Nintendo bude informovat o zábavním parku Super Nintendo World a animovaném filmu Super Mario, na kterém spolupracuje se studiem Universal.

Slavností odhalení mariovské kolekce mělo původně proběhnout při příležitosti E3, ale tento veletrh byl kvůli nemoci COVID-19 letos zrušen.

Je to přitom jen pár týdnů, co Nintendo představilo společně s Legem novou tématickou interaktivní stavebnici s populárním kníratým instalatérem. Spolupráci nově navázalo i s výrobcem oblečení Levi’s. Japonský výrobce tradičně odmítl spekulace jakkoli komentovat.

Slavností odhalení mariovské kolekce mělo původně proběhnout při příležitosti E3, ale tento veletrh byl kvůli nemoci COVID-19 letos zrušen. Můžeme tak jen doufat, že nás Nintendo co nevidět potěší nějakým tématickým Directem.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru