Watch Dogs: Legion, Ubisoft, Neoznámený Watch Dogs Legion unikl britském Amazonu

Neoznámený Watch Dogs Legion unikl britském Amazonu

Hra by se měla odehrávat v Londýně, ovládat budeme moci jakékoliv NPC

4. 6. 2019
Název: Watch Dogs: Legion Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 29. 10. 2020

Ačkoliv se o novém dílu série Watch Dogs spekuluje už řadu měsíců, oficiálně jsme se o něm měli dozvědět nejdříve za několik dní během konference E3. Ubisoftu to ale zřejmě ani tentokrát nevyšlo, neboť se už v noci na dnešek objevil v katalogu britského Amazonu titul Watch Dogs Legion, jehož popis navíc koresponduje s předchozími spekulacemi. Věrohodnost informací následně potvrdil i redaktor Kotaku Jason Schreier, který už v minulosti několikrát pustil do světa detaily o chystaných hrách od Ubisoftu a je velmi pravděpodobné, že se nemýlí ani tentokrát.

Popis hry na Amazonu láká k výletu do britské metropole, nikoliv však takové, jakou znáte dnes: „Watch Dogs Legion je zasazen do dystopické verze Londýna. Po brexitu se změnila společnost, politická sféra i technologie a osud již není městu nakloněn.“ Co to přesně znamená, si můžeme poměrně dobře představit na základě zkušeností s předchozími hrami. Tedy futuristické město plné kontrastů, technologií a zasmušilých lidí, kteří by navíc měli v případě Watch Dogs Legion sehrát mnohem důležitější roli, než v jakékoliv jiné předchozí open-world hře od Ubisoftu. Další střípek informací totiž hovoří o tom, že ve hře bude možné hrát za jakoukoliv postavu (NPC), vzhledem k tomu, že mají být úplně všichni vybaveni sadou animací, dabingem, potřebami a v neposlední řadě také unikátním vzhledem. Byl by to obrovský posun kupředu a může jít o prvek, kterým se budou lišit budoucí hry Ubisoftu od těch aktuálních, na jakékoliv dohady je ale zatím času dost.

Co se týče zmiňovaného Kotaku, v krátkém článku potvrdili, že název hry už od svých zdrojů několikrát zaslechli a vše má být v souladu s tím, co od Watch Dogs Legion očekávají. Rozšířili navíc i téma ovladatelných NPC, když naznačili, že se příběh bude na několika místech odvíjet právě podle toho, za koho jste v dosavadním průběhu hráli. Celý systém má být navíc velmi komplikovaný a vývojáři si kvůli němu užili své, což mělo vést i k několika interním odkladům.

Nakolik je únik pravdivý se dozvíme už za pár dní během E3, kterou i letos budeme pečlivě sledovat přímo z Los Angeles. Ubisoft a jeho hry jsou samozřejmě v našem hledáčku a těším se nejen na Watch Dogs.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru