Cyberpunk 2077, CD Projekt, Nejzajímavější nové modifikace pro Cyberpunk 2077

Nejzajímavější nové modifikace pro Cyberpunk 2077

Více romantiky, lepší chování NPC, praktičtější minimapa i překonávání zamčených dveří

Zdroj: FredrickFlower
6. 1. 2021
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 10. 12. 2020

Už krátce před Vánoci jsme vás upozorňovali na některé zajímavé modifikace pro Cyberpunk 2077 vylepšující ovládání, účesy nebo třeba grafiku. Od té doby jsme se k tématu vrátili například prostřednictvím první funkční 3rd person kamery pro Cyberpunk, ale zajímavých modů, které zasluhují pozornost, se urodilo víc. A tak se přímo nabízí, abychom pro vás vybrali některé z těch nejvýraznějších.

Chování NPC

Mod Alternate Crowd Behavior upravuje pohyb, reakce a spawnování chodců. Zaměřuje se ale také na chování dopravy. Smyslem přirozeně je, aby vše působilo realističtějším dojmem. Výsledek už můžete posoudit sami.

Teleport

Modifikace Teleport Fwd vás dokáže dostat skrz stěny a dveře na místa, která jsou normálně skrytá nebo nepřístupná. Můžete tak překonat třeba zamčené dveře, které ve hře odemknout nelze. Jeden z hráčů objevil například podzemní tunel pod městem, který by mohl být částí spekulované vystřižené kanalizační sítě.

Lepší minimapa

Další šikovná modifikace má všeříkající název Better Minimap. Umožní vám upravit velikost, zoom, fungování i podobu minimapy. Pokud podobně jako my často minete při navigaci v autě správnou odbočku, mohla by to být vaše spása.

Více romantiky

S pomocí modu Cyber Engine Tweaks (nejen díky němu, ale s jeho využitím) můžete ve hře odemknout některé další romantické situace, k nimž se jinak nedostanete. Zaplést se můžete třeba s Judy i v kůži V coby muže. Nechybí přitom ani dabing. Nejde však o vystřižený obsah, upozornili vývojáři s tím, že s touto variantou se prostě od počátku nepočítalo a bylo jednoduše snazší nahrát vše ve všech mutacích, než hlídat, aby se náhodou někde na něco nezapomnělo. Podobně se to má s dalšími postavami, jako jsou River nebo Panam. Postavy, které preferovaly určitý typ V, díky úpravám od fanoušků nejsou tak “vybíravé”. Můžete také využít mod Romance for All.

Kosmetický salón

Účesům jsme se věnovali už posledně a vrátíme se k nim prostřednictvím nové a jednodušší modifikace Arasaka Appearance Updater. Jak určitě dobře víte, za normálních okolností není možné ve hře dodatečně změnit střih. S tímto modem je možné nahrát a upravit váš save. Pozměnit lze nejen účes, ale třeba i tetování, piercing nebo make-up.

Další zajímavé modifikace najdete na webu Nexus Mods.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru