Nejspíše uniklo datum vydání Sonic Frontiers

Objevilo se v japonské reklamě. Oficiální oznámení můžeme patrně očekávat dnes večer

Zdroj: Sega
23. 8. 2022
Název hry: Sonic Frontiers Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr:

Sonic Frontiers uvidíme s jistotou dnes večer na Opening Night Live v rámci Gamescomu, jenž současně touto akcí začíná, přičemž se dá předpokládat, že tam mělo dojít k oficiálnímu odhalení data vydání. Tyto plány nicméně nejspíše zhatila japonská reklama, která se krátce objevila v tamních televizích. Tam sice běžela bez uvedeného data vydání, nicméně i to, zdá se, je rovněž známo.

Podle uživatele, jenž na Twitteru vystupuje pod přezdívkou Tracker, se tato verze traileru objevila i na YouTube, přiložený odkaz však pochopitelně v tuto chvíli vede na soukromé video. Track ovšem k tweetu přiložil i screen z videa, v němž můžeme vidět datum vydání – 8. listopadu 2022. Hra sama o sobě čelila poměrně velké kritice ze strany hráčů, přesto se Sega rozhodla hru neodkládat, když byla společnost dotázána, zda neplánují hru odložit za účelem vylepšení a zpracování zpětné vazby.

Současně však toto nové datum odporuje předchozím náznakům, ty však samozřejmě mohou být nepodstatné. Různé propagační materiály, jež byly určeny dalším produktům a merchi celkově, naznačovaly, že by Sonic Frontiers mělo vyjít o týden později, tedy 15. listopadu. Toto datum se navíc objevilo i v databázi PlayStation Store, na což na Twitteru už na konci minulého roku poukázal účet PlayStation Game Size, který se pravidelně věnuje pátrání po těchto informacích.

Jasno bychom každopádně měli mít už za pár hodin, jak už bylo řečeno výše. V tuto chvíli víme, že Sonic Frontiers dorazí během letošního roku, a to na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S a Nintendo Switch. S největší pravděpodobností se dozvíme, zda to bude opravdu onoho 8. listopadu, jelikož večerní prezentace slibuje nějaké novinky – inu, ideální možnost k oznámení data vydání.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru