Need for Speed Hot Pursuit se vrátí v listopadu

Remaster hry z roku 2010 dorazí na PC i konzole a nabídne cross-platform multiplayer

Zdroj: EA
5. 10. 2020
Název hry: Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 6. 11. 2020 Platformy: , , , Žánr:

Vše, o čem se spekulovalo, se potvrdilo. Společnost EA oznámila Need for Speed Hot Pursuit Remastered. Hra dorazí na trh už 6. listopadu ve verzích pro PC, PS4 a Xbox One. Na Switchi pak vyjde 13. listopadu. Autoři zveřejnili první upoutávku a slibují vylepšenou verzi se všemi DLC. Titul navíc nabídne podporu pro cross-platform multiplayer.

Jak už samotný podtitul napovídá, poznávacím znamením tohoto dílu jsou napínavé honičky s policií. Vyzkoušíme si přitom hru za obě strany. Poměřovat své umění budeme moci opět s přáteli prostřednictvím systému Autolog. Hra bude mít vylepšenou grafiku až v rozlišení 4K a 60 fps, což platí pro PC. Nabídne rovněž lepší modely, stíny, odrazy, více objektů, detailnější textury a větší vykreslovací vzdálenost.

Switch dosáhne v doku na 1080p/30 fps a 720p/30 fps v handheldovém režimu. Na PS4 Pro a Xboxu One X je možné si vybírat mezi 4K/30 fps a 1080p/60 fps. Základní verze PS4 a Xboxu One zvládne 1080p/30 fps. K dispozici má být i vylepšený fotomód, nové achievementy nebo jiné barvy pro auta. Na oficiálním webu už najdete také kompletní seznam všech dostupných vozů. Prozkoumat můžete rovněž minimální a doporučené nároky PC verze.

Závodní hra Need for Speed: Hot Pursuit vyšla v roce 2010 a stáli za ní vývojáři ze studia Criterion Games. Nese stejný podtitul jako třetí díl série Need for Speed z roku 1998, který měli na svědomí týmy EA Canada (PS1) a EA Seattle (PC). Osobně považuji open world závody z roku 2010, které hráče vzaly do fiktivního Seacrest County, za jeden z nejpovedenějších moderních dílu Need for Speed. Pro Criterion Games šlo přitom o jejich první díl v populární sérii poté, co se proslavili díky Burnoutu.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru