PowerWash Simulator, Square Enix, Nechte se zaměstnat jako uklízeči u Lary Croft

Nechte se zaměstnat jako uklízeči u Lary Croft

PowerWash Simulator láká na bezplatný obsah inspirovaný Tomb Raiderem. Vyčistíme sídlo

Zdroj: FuturLab
19. 1. 2023
Název: PowerWash Simulator Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 14. 7. 2022
PowerWash Simulator

PowerWash Simulator od studia FuturLab se stal jedním z nečekaných fenoménů loňského roku. V červenci hra dorazila na PC, Xbox One a Xbox Series a už 31. ledna vyjde také na Switch, PS4 i PS5. Na Steamu ji hodnotí kladně neuvěřitelných 97 procent zákazníků. Teď její vývojáři lákají nejen na nové porty, ale také netradiční crossover. Do hry míří bezplatné rozšíření, které přinese obsah inspirovaný sérií Tomb Raider. Stručně řečeno, budete moci vyčistit sídlo Lary Croft.

A to přitom nejen zvenku. Dojde i na interiéry se všemi možnými artefakty, které slavná archeoložka nasbírala během svých výprav. Autoři výslovně lákají na mini kampaň, pět nových úrovní a nespecifikované “víc”. Podrobnosti a další informace podle svých slov zveřejní, jak se vydání bude blížit. Musíte se ujistit, že je vše v dokonalém stavu, aby se v sídle mohla uskutečnit dobročinná akce. Zdá se však, že abychom se dostali dovnitř, budeme si muset nejprve zasloužit důvěru Lary tím, že vyčistíme venkovní prostory

Je to jen začátek

Obsah DLC bude přístupný přes novou sekci Specials v hlavním menu. Rozšíření by se mělo všem automaticky stáhnout a aktivovat. Autoři ale společně s ním plánují také další drobná vylepšení pro existující hru a obsah. Bohužel nové platformy nenabídnou cross-platform multiplayer. Funguje jen na PC a Xboxu.

Tomb Raider Special Pack dorazí na všechny platformy už 31. ledna. Stane se tak v 18 hodin našeho času. Vývojáři se navíc netají tím, že do hry hry plánují další obsah, což vzhledem k její popularitě není nic překvapivého.

# relax # simulace # úklid

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru