Necenzurovaná verze erotického hororu Agony zmizela

Hra se majitelům ztratila z knihovny. Na vině nejsou autoři. Problém už řeší se Steamem

Zdroj: Madmind Studio
21. 2. 2022
Název hry: Agony Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 29. 5. 2018 Platformy: , , , Žánr:

Řada hráčů si začala koncem minulého týdne stěžovat, že jim necenzurovaná verze erotického hororu Agony s podtitulem Unrated zmizela z knihovny na Steamu. Polský tým Madmind Studio už na stížnosti reagoval s tím, že hráči mají pravdu a zjišťuje podrobnosti. Až dosud fungovalo vše tak, že ten, kdo si koupil Agony, obdržel verzi Unrated automaticky zdarma. A tento záměr se podle týmu nezměnil. Vývojáři však současně připustili, že podobné hry mohou mít na Steamu nějaké problémy.

Autoři bohužel neví, z jakého důvodu hráči ztratili k necenzurované edici přístup a sami nejsou tuto chybu schopní vyřešit. Jinými slovy potřebují pomoc Valve, které už kontaktovali, aby vše napravili. Titul nezmizel ze Steamu úplně, dál ho najdete v nabídce a lze jej koupit samostatně, takže v tom problém nebude. Hráči se původně mylně domnívali, že za chybu nese odpovědnost samotné Madmind Studio. Stojí také za připomenutí, že necenzurovaná verze měla původně problémem na Steamu vůbec vyjít a zdálo se, že bude zrušena. Nakonec ji ale polští vývojáři do nabídky přeci jen dostali.

Agony Unrated obsahuje prvky a scény, které byly původně vystřiženy z originální verze kvůli problémům s přístupností. Po vydání se hra dočkala lepšího přijetí než standardní edice. Autoři lákali na lepší modely a textury, více pastí i lepší nasvícení. Příběhový mód slibuje osm různých konců a hlavně různé necenzurované scény, jak byste asi předpokládali. Agony je také k dispozici v balíčku Lust for Agony s další erotickou hrou Lust for Darkness od jiných polských vývojářů ze studia Movie Games Lunarium.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru