Na Xbox dorazí přes 30 demoverzí z NE-E3

Půjde o časově omezenou akci. Microsoft upozorňuje, že hry jsou velmi rozpracované

Zdroj: Stormind Games
17. 6. 2022

Shodou okolnosti právě ve vidcastu, který jsme natáčeli ve čtvrtek a vy jej uvidíte v pondělí, jsem si postěžoval, že na konzole během uplynulých dní a akcí nedorazily skoro žádné demoverze, jako tomu je na PC. A vida, obratem dorazila novinka, že na Xboxu bude přeci jen veseleji. Microsoft láká hráče na speciální zkušební verze titulů z programu [email protected] při příležitosti Summer Game Festu. 

Od 21. do 27. června bude možné si vyzkoušet přes 30 demoverzí chystaných her na Xboxu Series i Xboxu One. Microsoft upozorňuje, že dema budou k dispozici jen v tomto období. Některá se později mohou znovu objevit, ale mnohá zmizí nadobro. Takže si máme pospíšit. Xbox také říká, že vývojáři velmi stojí o konstruktivní zpětnou vazbu, tudíž nemáme váhat ozvat se jim.

S tím také souvisí upozornění, že nejde o klasická dema, která obvykle vznikají těsně před dokončením hry nebo dokonce po jejím vydání. Reprezentují proto často v podstatě finální kvalitu titulu. Tyto ukázky máme brát jako obdobu dem, která se hrají na herních veletrzích a často mají ještě daleko k dokončení. Je proto skvělé, že si je můžeme zkusit v předstihu, ale musíme brát ohled na jejich stav, naznačuje Microsoft.

Microsoft říká, že kompletní seznam demoverzí zveřejní, až se akce přiblíží. Už nyní ale láká na hry Batora: Lost Haven, Broken Pieces, Severed Steel a Tinykin. Máme se prý těšit na další unikátní tituly a já jen doufám, že se časem podobná akce rozšíří také na PlayStation a Switch. Pojďme zase z demoverzí udělat něco normálního a ne výjimečného.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru