Na turnaji Evo se mají představovat vzrušující novinky

Na Mortal Kombat 12 by ale fanoušci čekali marně, varoval jeho autor Ed Boon

Zdroj: NetherRealm Studios
2. 8. 2022

Společnost Sony oznámila, že při příležitosti letošní akce Evo, kterou spoluvlastní, uspořádá živou show Evo Lounge, jejíž součástí budou také nějaká vzrušující odhalení a oznámení. Novinky tu mají představovat studia a vydavatelé jako Arc System Works, Warner Bros. Games, Capcom, SNK a Bandai Namco Entertainment. Slavný turnaj v bojovkách, který letos připadá na 5. až 7. srpna už tradičně přitahuje novinky z tohoto žánru. Tentokrát by ale speciální program podle nejrůznějších náznaků mohl nabídnout víc nových her nebo DLC, než je obvyklé.

Street Fighter ano, Mortal Kombat ne

V této souvislosti se pochopitelně už nyní živě spekuluje o různých titulech, ale s jedním kandidátem prý počítat naopak nemáme. Slavný Ed Boon ze studia NetherRealm zřejmě ve snaze předejít případnému zklamání raději obratem v reakci na článek IGN na Twitteru napsal, že na Mortal Kombat 12 nedojde.

Místo na výsluní si teď podle něj zaslouží konkurenční Street Fighter a další skvělé bojovky. Jinak se ale o pokračování MK mluví opakovaně a objevily se nejrůznější náznaky, z nichž lze usuzovat, že formální představení hry je spíš otázkou času. Překvapením by naopak byl nový díl Injustice, který si sice fanoušci přejí, moc se s ním ale teď nepočítá. Jedním z důvodů, proč se autoři neměli pustit do Injustice, měla být nejistota, zda všechny značky a studia Warneru zůstanou pod jednou střechou. Před časem se totiž spekulovalo o možném rozprodeji herní divize, byť se to nakonec nepotvrdilo.

Co kdo může ukázat?

A co tedy vlastně můžeme na akci čekat? Capcom by mohl ukázat další novinky k chystanému Street Fighteru 6. SNK může mluvit o nových postavách do stále čerstvé hry The King of Fighters XV. A v případě společnosti Bandai Namco samozřejmě fanoušci vyhlížejí pokračování sérií Tekken i Soulcalibur.

Při příležitosti turnaje Evo 2022 se připomíná 20. výročí akce. Uskuteční se tento týden v Las Vegas. Přenos bude možné sledovat na YouTube i na Twitchi.

Zdroj: Sony

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru