Na PS5 míří remasterované verze obou dílů Nioh

Nabídnou rozlišení 4K a až 120 snímků za sekundu. Druhý díl vyjde v únoru také na PC

Zdroj: Team Ninja
13. 11. 2020
Název hry: Nioh 2 Vývojář: Vydavatel: , Datum vydání: 13. 3. 2020 Platformy: , , Žánr:

Vývojáři z Team Ninja si na dnešní pátek třináctého přichystali radostnou zprávu – v rámci oslav čtvrtého výročí série Nioh se mohou hráči těšit na remastery obou vydaných dílů, které budou příští rok dostupné na konzoli PlayStation 5. Do obchodů se totiž 5. února 2021 dostane kompletní edice, zahrnující veškerý obsah, kterého se tato akce dočkala, spolu s vylepšenou grafikou, rychlými loadingy, podporou předchozích uložených pozic a možností zahrát si první i druhý díl v až 120 fps. Obsahem edice bude i chystané a závěrečné DLC pro druhý díl s podtitulem The First Samurai, vycházející 17. prosince letošního roku.

Tím ovšem výčet pozitivních zpráv nekončí, vzhledem k tomu, že remastery pro PS5 nejsou tím jediným, co Team Ninja na zmiňované datum 5. února chystá. Jak na blogu PlayStationu uvádí creative director Tom Lee, hráči, kteří nehodlají kupovat novou konzoli, budou moci sáhnout alespoň po kompletní edici druhého dílu pro PS4 a očekávat bezplatný upgrade na reamster druhého dílu, pokud si v budoucnu PlayStation 5 pořídí. Co víc, pokud jste si Nioh 2 koupili dříve, tentokrát ve standardní edici, bezplatný upgrade platí i pro vás, včetně konkrétních zakoupených DLC, jež se na PS5 rovněž odemnkou. Jinými slovy řečeno, Team Ninja chce umožnit co největšímu počtu hráčů pohodlný přechod na novou generaci a nebude nikomu házet klacky pod nohy.

V kompletní edici nabídne Nioh 2 na PC všechna vydaná DLC a bude podporovat rozlišení 4K s využitím 144 Hz obnovovací frekvence.

V případě, nefandíte-li konzolím a Nioh 2 byste si po úspěchu prvního dílu konečně rádi zahráli také na PC, budete mít možnost ve shodné datum 5. února 2021. Ačkovli to už Tom Lee na PS blogu nezmiňuje, magazín PCGamesN potvrdil, že PC verze bude k dispozici také. V kompletní edici nabídne všechna vydaná DLC a bude podporovat rozlišení 4K s využitím 144 Hz obnovovací frekvence. Současně s tím vývojáři přinesou i optimalizované ovládání pomocí myši a klávesnice, takže ovladač nebude potřeba. „Jsme nesmírně vděční všem fanouškům na PC, kteří trpělivě čekali do chvíle, až si budou moci Nioh 2 zahrát,“ vzkazuje producent Fumihiko Jasuda. Potvrzuje také, že ona kompletní edice je definitivní verzí a dostupná bude výhradně přes Steam, kde je navíc možné až do 20. listopadu zakoupit první díl se 70procentní slevou.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru