Na Opening Night Live se objeví přes 30 her

Akce potrvá dvě hodiny. Jedním z potvrzených titulů je nová hra od autorů Subnauticy

Zdroj: Game.de
10. 8. 2022

Už za dva týdny se vrátí Gamescom – německý herní veletrh, který se kvůli okolnostem spojeným s pandemií koronaviru konal naposledy v roce 2019. Během uplynulých let se ale na poli prezentace her změnila celá řada věcí a zejména online přenosy začaly mít mnohem větší váhu. Uvědomuje si to i moderátor Geoff Keighley, který ani letos nezanevře na svou show Opening Night Live, která 23. srpna doslova otevře letošní ročník Gamescomu. Že akce proběhne, víme už několik měsíců, až nyní ale Keighley poodhalil své plány a potvrdil, že se hráči mají opět na co těšit. Pokud vám podobné tiskovky chybí, připravte se na 2hodinovou show s více než 30 hrami a hlavně diváky přímo v sále.

„V úterý 23. srpna proběhne Opening Night Live. Streamovat budeme živě z Německa,“ napsal Keighley před několika hodinami na Twitter a připojil i výše zmíněné základní informace. Stopáž je velkorysá, stejně jako počet titulů, asi nejzajímavější pro dynamiku celého večera je ale právě přítomnost diváků v sále, kteří budou moci po třech letech opět zažít akci naživo. Pokud se do Německa chystáte a chtěli byste se na akci sami podívat, Keighley láká na prodej omezeného množství vstupenek, které momentálně vyjdou na 29 eur. Množství nebylo nikde konkretizováno, sám pořadatel akce ale mluví o tisících diváků, takže šance „být u toho“ určitě je. Pokud ale cestu do Kolína nad Rýnem neplánujete, můžete přenos sledovat společně s námi – vše vypukne ve 20 hodin a naší cestu na Gamescom jsme naplánovali tak, abychom přenos zvládli z obvyklého místa, a až následně se přesuneme do Německa.

Co se týče her, momentálně není k dispozici seznam partnerů z řad vývojářů a vydavatelů. Je však pravděpodobné, že v nadcházejících dnech budou přicházet konkrétní zmínky od autorů jednotlivých titulů a obrázek si budeme moci složit právě z těchto zpráv. O pomyslný výkop se pak postarali vývojáři ze studia Unknown Worlds Entertainment – autoři hry Subnautica – kteří budou během Opening Night Live představovat svůj nový titul. Detailů není mnoho, už teď ale můžeme potvrdit, že se bude jednat o tahovou strategii zasazenou do sci-fi prostředí, o jejíž vydání se postará společnost Krafton. Geoff Keighley pak ještě na svém Twitteru potvrdil, že nedojde pouze na trailer, ale že se mohou hráči těšit také na gameplay, což zní poměrně slibně a mohlo by to naznačovat, že je projekt v pokročilé fázi vývoje. A nesmíme zapomenout ani na zmínku o Callisto Protocol, které by se mělo rovněž na ONL objevit.

Další hrou, která už je bezpečně zahrnuta do programu Opening Night Live, je Sonic Frontiers. Ve stejném duchu jako strategii od Unknown Worlds ji pro program večera potvrdil Keighley na Twitteru a uvedl, že se hráči dočkají úplně nových záběrů a novinek. Podotýkáme, že Sonic Frontiers neprošel zrovna pozitivní vlnou prvního bližšího představení na stránkách magazínu IGN, když namísto toho vyjadřovali hráči nepochopení a rozčarování nad tím, jak hra vypadá a působí. Sega ale na druhou stranu odmítla, že by měla být hra kvůli prvním ohlasům odložena a dál se snaží přesvědčovat fanoušky, že nový přístup je ten správný a ve výsledku bude vše fungovat.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru