Na Gamescom míří nové video z Death Stranding

Na Gamescom míří nové video z Death Stranding

Akce Opening Night Live Geoffa Keighleyho se účastní také Sony, Activision, EA nebo Ubisoft

7. 8. 2019

Vzrůstající význam blížícího se veletrhu Gamescom se rozhodl v letošním roce podtrhnout i moderátor Geoff Keighley, který před startem kolínské akce uvede svou vlastní show Opening Night Live. V podobném duchu, v jakém se nesou tiskové konference jednotlivých firem na E3, chce v první řadě přivítat evropské hráče a hned vzápětí poskytnout vývojářům i vydavatelům dostatečně prominentní prostor k vlastním oznámením. A že nikdo tuto nabídku nebere na lehkou váhu, dokazuje dnes zveřejněný seznam již potvrzených účastníků Opening Night Live, mezi kterými nechybí ani Hideo Kodžima s příslibem nového videa z Death Stranding.

„S nadšením vám mohu oznámit, že Hideo Kodžima bude přímo v Kolíně nad Rýnem během Opening Night Live v pondělí 19. srpna, aby odhalil nové video z Death Stranding. Opening Night Live bude celosvětově streamováno na všech oblíbených platformách,“ sdělil Geoff Keighley na svém Twitteru. Informace přichází návdavkem k tiskové zprávě, která – jak už bylo naznačeno – přináší i kompletní seznam herních společností, které mohou potenciálně mluvit o něčem novém, případně prezentovat čerstvé ukázky z již oznámených titulů. Společností má být víc než patnáct a příjemným zjištěním je, že mezi nimi figuruje také Sony. Na druhou stranu ale není na místě, očekávat něco skutečně velkého a například oznámení dat vydání Ghost of Tsushima a The Last of Us: Part II bychom považovali za obrovské překvapení.

Na co si vsadit naopak lze, je například prezentace nového Need for Speed, na kterém pro EA pracují odborníci z Ghost Games. Už minulý týden bylo potvrzeno, že na rozdíl od E3 už vzniklo dostatek času na přípravu prezentačních materiálů a očekávané pokračování slavné závodní série bude konečně odhaleno. Dojít by mělo také na další dávku informací o Borderlands 3, v akci budou Avengeři, těšíme se na novou ukázku Cyberpunku 2077 a pevně doufáme, že všechny spekulace o Age of Empires 4 jsou pravdivé a hra bude v Kolíně konečně představena. Tohle všechno budete moci sledovat v rámci Opening Night Live v pondělí 19. srpna od 20 hodin, což je příjemná změna v porovnání s přenosy z E3. 

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru