Grand Theft Auto V, Rockstar Games, Mission pack nabízí 70 nových misí do GTA V

Mission pack nabízí 70 nových misí do GTA V

Rockstar sice singl Grand Theft Auto V nerozšiřuje, ale šikovní fanoušci ano a zdarma

9. 10. 2019
Název: Grand Theft Auto V Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 17. 9. 2013

I když poslední dny patří z hlediska studia Rockstar jednoznačně PC verzi westernu Red Dead Redemption 2, fanoušci nezapomínají ani na Grand Theft Auto V. Oficiálního singlového rozšíření se bohužel hra nikdy nedočkala, protože vývojáři přesměrovali veškerou svoji pozornost ke GTA Online.

To ale neznamená, že si nemůžete kampaň nějak obohatit. Alespoň na PC. Tohoto úkolu se chopili mnozí šikulové z řad komunity, kteří hru pravidelně zásobují svými modifikacemi. Ovšem nadšenec s přezdívkou alebal ji rozšířil rovnou o 70 nových misí, které vás už na nějakou chvíli určitě zaměstnají.

Svou náturou hráčům novinka připomíná některé starší mise z Vice City a San Andreas.

Ty jsou inspirované právě obsahem, který obohatil GTA Online, nicméně si je můžete vychutnat offline a sami, jak o to spousta fanoušků stojí. Mission pack představuje skoro osmiminutové video a podle ohlasů se nové úkoly lidem opravdu líbí. Svůj balíček navíc alebal pravidelně rozšiřuje o nové mise, nebo přesněji řečeno výzvy. Modifikace je závislá na takzvaném Mission Makeru od aimlesse a minimálně k jedné misi potřebujete další podpůrný mod. Všechny podrobnosti samozřejmě najdete v detailním popisu mission packu.

Svou náturou hráčům novinka připomíná některé starší mise z Vice City a San Andreas. Můžete si tak udělat lepší představu, co asi čekat. V hlavních rolích se tu objeví Michael, Franklin, Trevor, Lamar, Lester, Ron a mnoho dalších postav.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru