Marvel’s Avengers, Square Enix, Marvel’s Avengers se mají dočkat „mnoha dalších hrdinů“

Marvel’s Avengers se mají dočkat „mnoha dalších hrdinů“

Navzdory nezájmu hráčů chystá Crystal Dynamics podle designéra hry další nový obsah

Zdroj: Square Enix
4. 7. 2022
Název: Marvel’s Avengers Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 4. 9. 2020

Ačkoliv nemáme přístup k souhrnné statistice ze všech platforem, hru Marvel’s Avengers hrálo přes Steam během uplynulého měsíce v průměru 365 lidí denně. To není mnoho, uvážíme-li, že titul zpracovává velmi oblíbený svět od Marvelu a poskytuje hráčům možnost vžít se do role těch nejoblíbenějších postav, zpopularizovaných i díky filmům. O problémech hry toho už ale bylo řečeno hodně a už nějakou dobu se zdá, že Marvel’s Avengers zůstává hrou pro ty nejvěrnější. Přesto lidé z Crystal Dynamics, kteří nedávno zakotvili pod střechou jménem Embracer Group, hodlají svůj titul podporovat i nadále a podle nejnovějšího vyjádření vedoucího systémového designéra přinést velkou porci nového obsahu, včetně „mnoha hrdinů a příběhů“. Zdá se to překvapivé nejen z naznačeného nezájmu o hru jako takovou, ale i vůči plánům, které sami vývojáři předložili. Tedy, že by po Mighty Thor, alias Jane Foster, měla s největší pravděpodobností dorazit She-Hulk.

Úvahy nad tím, jestli se tak stane, či nikoliv, rozvířil začátkem měsíce Brian Waggoner, který na Marvel’s Avengers z uvedené pozice pracuje rok a dva měsíce. Na svém Twitteru se vracel k nedávnému uvedení Jane Foster a pochvaloval si, jaký skvělý týden vývojáři z Crystal Dynamics zažili. Dodal pak, že je velmi nadšený z toho, co má pro hru přinést budoucnost a vyjádřil naději, že stejně nadšení budou i fanoušci. „Do našeho světa přidáme mnoho hrdinů a odvyprávíme mnoho příběhů,“ napsal Waggoner konkrétně a v průběhu uplynulého víkendu se k tématu několikrát vrátil. V řadách fanoušků Marvelu a těch, kdo ještě nezlomili nad herními Avengers hůl, vyvolaly Waggonerovy zprávy naději, že se hra bude i nadále rozrůstat a přirozeně tak po designérovi metali jeden konkrétní dotaz na příslušného hrdinu za druhým. Sám designér pak potvrdil, že nejčastěji zmiňovanými jsou Captain Marvel, Dr. Strange a Scarlet Witch. „Neznamená to ale, že budeme tímto způsobem postupovat, jen chci říct, že vás 100procentně posloucháme,“ vysvětlil ale Waggoner a dál fanouškům potvrzoval, že žhavým kandidátem je také War Machine a další.

Vymezováním toho, kdo by připadal, či nepřipadal do úvahy, se ale vývojář dostal i k tomu, jak to bude s dalším hrdinou, a na tomto místě hráče opět trochu zmátl. Jak totiž hráči Marvel’s Avengers vědí, po ženské verzi Thora (Jane Foster), měla dorazit zmiňovaná She-Hulk a lidé z Crystal Dynamics už dříve prozradili, že se tak stane v polovině letošního srpna. Jenže Waggoner v odpovědi na další z mnoha dotazů a poznámek k nabídce hratelných postav uvedl, že „další hrdina bude nový“. S největší pravděpodobností ale reagoval na to, že fanoušek s přezdívkou Meeple Of Britain už ve svém tweetu She-Hulk zmínil, tudíž se plány zřejmě nijak měnit nebudou a oním „dalším hrdinou“ je ten/ta, kdo dorazí později. Bohužel, ne všechny postavy dorazí s vlastními CGI filmečky, jako tomu bylo u Jane Foster na konci června, což je mírné zklamání stran rozšiřování příběhu. Na druhou stranu, máme stále na paměti, že tenhle záchvěv příslibů a náznaků stále naráží na fakt, že Marvel’s Avengers není příliš populární, což dříve potvrdila i vydavatelská společnost Square Enix, a není zcela zřejmé, nakolik do nového obsahu tlačí Crystal Dynamics smlouva s Marvelem na předem stanovený objem, nakolik dohoda se Square Enix a nakolik čistá touha dát hráčům ještě víc.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru