Marvel’s Avengers, Square Enix, Marvel’s Avengers nabídnou kooperativní akci pro čtyři hráče

Marvel's Avengers nabídnou kooperativní akci pro 4 hráče

Popisek na oficiálním webu E3 prozradil předčasně další utajované podrobnosti

Zdroj: Nvidia
31. 5. 2019
Název: Marvel’s Avengers Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 4. 9. 2020

Nové informace o hrách se často dozvídáme velmi nestandardní cestou. Jako v tomto případě. Oficiální popisek akce E3 Coliseum vyzvonil další podrobnosti o netrpělivě očekávané novince od studií Crystal Dynamics a Eidos Montréal. Ti budou společně s lidmi z Marvelu během E3 prezentovat v pořadu Geoffa Keighleyho svůj nový titul Marvel’s Avengers.

Díky „ukecanému“ popisku jsme se dozvěděli něco, co mělo až dosud zůstat tajemstvím. Hra nabídne tradiční singl i vytouženou kooperaci. Spojit své síly bude moci až čtveřice hráčů, kteří se ujmou svých oblíbených superhrdinů. Budou si je dokonce moci nějakým způsobem upravit a modifikovat k obrazu svému. Má jít o epickou akční adventuru, která dovolí hráčům kombinovat své nadpřirozené síly.

Že šlo o nedopatření a detaily jsme neměli ještě znát, potvrzuje i skutečnost, že popisek záhy zmizel a byl nahrazen mnohem obecnější pozvánkou bez těchto podrobností. Pokud jde o zmíněnou customizaci, ať už se bude týkat schopností, anebo vzhledu, očekáváme modifikace třeba ve stylu  druhých Injustice. Tato bojovka od NetherRealm Studios a Warner Bros. umožnila upravit vzhled i dovednosti postav, aniž by byla úplně popřena jejich původní identita.

Oficiálně se hra předvede v akci v pondělí 10. června. Jak už jsme psali naposledy, poprvé byl ale projekt představen už 26. ledna 2017, kdy došlo k oznámení dlouhodobého partnerství Square Enix a Marvel Entertainment. V rámci něj má být vyvinuto hned několik her a tou první jsou právě Avengers. Tehdy jsme se také dočkali prvního a dosud jediného traileru, nebo spíš teaseru. Hra má nabídnout úplně nový scénář, nemá adaptovat žádný dosavadní příběh.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru