Marvel’s Avengers

Marvel’s Avengers dorazí v květnu příštího roku

Vývojáři Deus Ex a Tomb Raidera postaví superhrdiny na okraj společnosti

11. 6. 2019
Název: Marvel’s Avengers Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 4. 9. 2020

Společný projekt Square Enixu a Marvel Entertainment byl dle očekávání představen na E3 konferenci Square Enixu a fanoušci komiksových hrdinů se konečně dozvěděli řadu důležitých detailů. A tím nejdůležitějším je bezesporu to, že kromě upoutávky už hráči znají datum vydání a ví, kdy se mohou na své oblíbené superhrdiny těšit.

Záběry přímo z enginu hry nás vzaly do San Francisca blízké budoucnosti a spatřit lze moderní podobu například Kapitána Ameriky, Thora, Hulka (včetně jeho civilní podoby), Iron Mana a Black Widow. Parta protagonistů zavítala do San Francisca představit svoji supermoderní létající bázi, jak už to ale bývá zvykem, něco se šeredně pokazilo a na mostu Golden Gate se začaly dít divoké věci. Parta hrdinů se okamžitě vydala na průzkum, k jejich smůle ale došlo ke zvratu. Ten už ale raději zhlédněte sami. Dopadem je každopádně to, Avengers se ocitnou na okraji společnosti a národ, který je dříve adoroval, si náhle nebude jist tím, co jsou vlastně zač. V příběhu hry dojde následně k rozpadu jednotky a jen na hráčích bude je několik let později sjednotit a společnými silami nejen zvrátit veřejné mínění, ale dost možná také zachránit celý svět.

Z dříve avizovaných vlastností hry můžeme připomenout, že Avengers bude možné hrát v singleplayeru i v kooperativním multiplayeru až ve čtyřech hráčích s tím, že jednotlivé superhrdiny si budou moci hráči i upravovat. Zároveň bude počáteční soubor postav postupně rozšiřován, nepůjde ale o placené přídavky – postavy budou přibývat bez dalších poplatků. Z hlediska žánru se má jednat o akční adventuru a právě pár záběrů ze samotné akce už odhaluje přiložený trailer. Těžko ale říci, kde končí akce a začíná cutscéna.

Duo týmů Crystal Dynamics a Eidos Montréal vydá Marvel’s Avengers 15. května příštího roku, a to nejen na PlayStation 4, Xbox One a na PC, ale i na Stadii. Domovskou platformou přitom má být PlayStation 4, kde bude možnost vyzkoušet si hru přednostně a kde se hráči dočkají nějakého obsahu do hry navíc.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru