Marvel a Disney budou mít vlastní herní show

V září se představí Midnight Suns, Disney Dreamlight Valley, Star Wars i hra od Amy Hennig

Zdroj: 2K Games
16. 8. 2022

Bylo patrně jen otázkou času, než se společnost Disney rozhodne uspořádat vlastní herní show, kterou věnuje oznámením nových titulů i dalším informacím o již známých projektech. S přihlédnutím k tomu, jak košaté portfolio má a kolik z něj vychází her, nemáme sebemenší důvod myslet si, že půjde jen o výplň jednoho z večerů, přesto Disney atraktivitu prezentace posiluje oznámeným zastoupením Marvelu, čímž je rázem ještě jasnější, jaké tituly se mohou na showcase objevit.

Akce proběhne v rámci programu Expo D23 a provázet jí bude jeden z členů skupiny Kinda Funny Blessing Adeoye Jr. Pokud ji budete chtít sledovat – s velkou pravděpodobností i v našem restreamu – budete si muset přenos naladit 9. září od 22 hodin na obvyklých místech, aby vám neunikly informace o hrách jako Disney Dreamlight Valley, Marvel’s Midnight Suns nebo Lego Star Wars: The Skywalker Saga. Asi nejzajímavějším – doufejme že z nekompletního lineupu – je nicméně titul Amy Hennig, který s licencí Marvelu vzniká ve studiu Skydance New Media. Je navíc trochu paradoxní, že kromě této hry pracuje Hennig také na titulu ze světa Hvězdných válek, který by rovněž zapadal do skladby popisované prezentace, jeho zastoupení ale potvrzeno nebylo.

Pokud ale máme vycházet z krátkého teaseru, který provázel oznámení prezentace na sociálních sítích, na své by si měli přijít také fanoušci Avatara – konkrétně hry, která vzniká v Ubisoftu, a také Vetřelce, čímž by mohla Disney odkazovat hned na dva nové projekty. Aliens: Dark Descent byl oznámen v červnu a pod hlavičkou Focusu na něm pracuje studio Tindalos Interactive. Ještě lákavějším je ale projekt od studia Survios, který byl oznámen v červenci, ale stále čekáme na jeho bližší představení. Víme, že má jít o plnohodnotný akční horor, který zamíří na VR, ale v placaté verzi také na PC a konzole, takže z toho patrně kouká velmi zajímavá záležitost.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru