Star Wars: Hunters, Lucasfilm Games, Zynga, Lucasfilm Games představují Star Wars: Hunters

Lucasfilm Games představují Star Wars: Hunters

Nová hra z vesmíru Hvězdných válek proti sobě v multiplayeru postaví různorodé hrdiny

Zdroj: Lucasfilm
18. 2. 2021
Název: Star Wars: Hunters Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , , Datum vydání: 4. 6. 2024

Že se nám ale najednou s těmi novými projekty Lucasfilm Games roztrhl pytel. Včera byla při příležitosti přenosu Nintendo Direct oznámena nová hra z vesmíru Hvězdných válek. Star Wars: Hunters je free-to-play titul, který míří na Switch a mobily a tablety s operačními systémy iOS a Android.

Z hlediska příběhu je hra zasazena mezi události filmů Epizoda VI a VII

Multiplayerová arénová akce má vyjít ještě letos a pracuje na ní studio NaturalMotion Games, které vlastní Zynga. Z hlediska příběhu je hra zasazena mezi události filmů Epizoda VI a VII. Hráči budou sestavovat týmy unikátních hrdinů od námezdních lovců, přes vojáky Impéria až po povstalce. Pohybovat se samozřejmě budeme ve známých kulisách a titul nabídne souboje v reálném čase napříč zařízeními.

Autoři slibují rychlou akci i pěknou grafiku, což se dnes už s mobilními platformami nevylučuje. Naneštěstí se o tom zatím nemůžeme sami přesvědčit, protože video ze hry chybí. K dispozici je jen krátký teaser, jehož prostřednictvím vývojáři představují některé z nových postav, na něž se mohou hráči těšit.

Stopa vede ke Star Wars: The Force Unleashed

Viceprezident Lucasfilm Games Douglas Reilly prohlásil, že Star Wars: Hunters čerpají inspiraci z klasických Star Wars, ale vypadají a působí jako něco úplně nového. A zdá se, že tým sází především na nové hrdiny.

Britské studio NaturalMotion dříve vytvořilo mobilní hry ze série CSR Racing, ale možná ještě zajímavější je jeho dřívější kontakt se Star Wars. Stejný tým totiž stojí za animačním middlewarem Euphoria, který využila třeba hra Star Wars: The Force Unleashed od LucasArts.

Star Wars: Hunters už mají spuštěnou oficiální stránku, ale zatím toho na ní bohužel mnoho nenajdete.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru