Logitech ukázal bílý Xbox Series X

Objevuje se v reklamě. Microsoft ale popřel, že by v tuto chvíli chystal konzoli na trh

Zdroj: Logitech
24. 9. 2022

Nedávno jsme tu měli bílý ovladač Xbox Elite Series 2 a teď… bílý Xbox Series X. Bílá výkonnější konzole od Microsoftu se objevila v nové reklamě Logitechu vedle dalších zařízení. A i když může jít jen o hříčku marketingu, hráče to pochopitelně zaujalo. Jelikož až dosud s výjimkou různých zvláštních edicí Microsoft nabízel jen černý Xbox Series X. Konzole se objevuje v reklamě na herní headset Astro A30. Třeba magazín VGC už kontaktoval Microsoft s prosbou o vysvětlení, ale zatím nemáme k dispozici žádné vyjádření.

Update: Společnost Microsoft spekulaci popřela. Mluvčí firmy ve vyjádření pro magazín Video Games Chronicle uvedl, že bílý Xbox Series X ve videu byl určen jen pro propagační účely a není ve výrobě. V tuto chvíli prý nemá Microsoft v plánu uvést tuto barevnou variantu na trh.

Pokračuje původní zpráva: Dál už bychom mohli jen spekulovat. Microsoft zpravidla skutečně své konzole posílá na trh v různobarevných verzích, bílou nevyjímaje. Stejně tak by Logitech jako důležitý partner Microsoftu mohl mít k dispozici takovou konzoli v předstihu. Ale nechal by si ji podobným způsobem utéct? Těžko říct. Je docela dobře možné, že si výrobce příslušenství jen konzoli upravil tak, aby mu seděla do scény. Každopádně není od věci mít oči na stopkách.

Na Vortexu jsme vám v posledních dnech přinesli hned dva články o novinkách od Logitechu. Honza Konfršt si vyzkoušel cloudový handheld Logitech G Cloud v a dalším tématu se pak zaměřil třeba na nový volant nebo produkty pro streamery.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru