Destroy All Humans!

Lidstvo to má spočítané, Destroy All Humans! se vrací

Temná vize sci-fi snímků 50. let se naplní příští rok

7. 6. 2019
Název: Destroy All Humans! Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 28. 7. 2020

V otázce četnosti oznámení se již delší dobu pokouší trhat rekordy vydavatelství THQ Nordic, jež ve velkém skupuje menší studia, známé značky a často oživuje starší legendy. A jednou takovou je i dnes oznámený remake sci-fi akční adventury Destroy All Humans!

Originál pochází z roku 2005, vyšel tehdy na PlayStation 2 a Xbox a osobně se na něj pamatuji jako na jednu z nejujetějších záležitostí první generace konzolí od Microsoftu. Titul zasazený do padesátých let si dělal solidní legraci z americké kultury, parodoval sám sebe a koneckonců také začátky žánru sci-fi. Pokud jste o hru nikdy nezavadili a alespoň něco málo vám říká filmový snímek Mars útočí!, tak máte alespoň základní představu o tom, jak seriózní tato záležitost byla. A příští rok opět bude. Tentokrát se ale o vývoj postará tým Black Forest Games, který vystřídá dnes již nefunkční Pandemic Studios.

Remake, tedy nikoli prostý remaster, poběží na Unreal Engine 4, vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4 a dorazí příští rok. Hráči se budou moci po delší době opět jednou přenést do rolí těch zlých, kteří vehementně usilují o konec lidské civilizace. Cílem Destroy All Humans! je totiž vyhlazení lidské rasy, svržení americké vlády a zisk co možná největšího množství informací z lidské DNA. Pravdou ale je, že jde o destruktivní a nevratný proces.

Posloužit k tomu mohou četné výstřelky nejmodernějších technologií, mezi nimiž po vzoru seriálu Městečko South Park samozřejmě nesmí chybět ani anální sonda. Výsadou hlavního hrdiny navíc bude také schopnost ovládat myšlenkami lidi i objekty a díky tomu bude možné šířit zkázu originálními způsoby.

O tom už ale může něco více napovědět přiložená ukázka, v níž se hlavní hrdina Crypto-137 z impéria Furon vžije do role frontmana kapely Rammstein a na plné obrátky rozjede svůj smrtící koncert. Zkrátka bojte se, příští rok končí blahobyt naší civilizace a naplní se vize Stephena Hawkinga o tom, že střet s inteligentní civilizací pro nás může být tím posledním, co zažijeme!

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru