Letošní Opening Night Live nenabídne tolik oznámení

Letošní Opening Night Live nenabídne tolik oznámení

Geoff Keighley slibuje především nové informace o již známých hrách, které brzy vyjdou

Zdroj: Opening Night Live
15. 8. 2023

Pouhý týden nás dělí od symbolického zahájení letošního ročníku veletrhu Gamescom, o které se opět postará moderátor a producent Geoff Keighley se svojí akcí Opening Night Life. Vše jsme naplánovali tak, abychom vám mohli přenos v úterních večerních hodinách zprostředkovat v tradičním stylu, takže se do Kolína nad Rýnem budeme přesouvat až ve středu, už nyní je ale jasné, že nás společně zřejmě nečeká taková kanonáda oznámení, v jakou jsme mohli doufat. Keighley v rozhovoru pro magazín VGC naznačil, že letos se bude proud informací stáčet spíše k titulům, které už byly oznámené, hráči o nich ví a očekávají jejich vydání v nadcházejících měsících. To z druhé strany neznamená, že se nedočkáme žádného překvapení, Keighley ale patrně chce správně nastavit očekávání a případně někoho skladbou programu nezklamat.

„Bude to úchvatná show s novinkami o mnoha oznámených nadcházejících titulech jako Alan Wake 2 nebo Black Myth: Wukong,“ uvedl Keighley a doplnil výše uvedené. „Letošní ONL bude méně o oznamování zbrusu nových titulů a více o aktualizacích ohledně některých z největších her vycházejících v letošním roce,“ řekl moderátor. Do určité míry to pak souvisí s tím, že na rozdíl od Summer Game Festu nebo The Game Awards plní Opening Night Live doprovodnou funkci veletrhu Gamescom a Keighley chce prezentovat právě takové hry, které do Německa vezou jednotliví vystavovatelé. „Vždy se snažíme najít rovnováhu mezi tím, co se děje v halách a co v Opening Night Live,“ potvrdil organizátor ostře sledované akce.

Zároveň pak Keighley uvedl, že ačkoliv se ONL vysílá z Evropy, vnímá celou show jako mezinárodní záležitost, schopnou oslovit hráče z celého světa. Není proto ani trochu překvapený, že i v době, kdy už lidstvo nesužuje pandemie koronaviru, zůstává akce populární a Keighley ji má rád i z důvodu atmosféry, kterou komunita na Gamescomu umí vytvořit. „Ještě před tím, než jsme přišli s ONL, jsem s láskou jezdil na Gamescom, protože je tak zaměřený na hráče,“ uvedl moderátor a své nadšení z nadcházející show neskrývá ani na svých účtech na sociálních sítích. Tam mimo jiné potvrdil, že nad rámec zmiňovaných dvou titulů dojde například i na Fort Solis, a je pravděpodobné, že v dalších dnech budou přicházet další podobná oznámení.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru