World of Airports, Haug.land, Let World of Airports hlásí drobné zpoždění. Už je na Androidu

Let World of Airports hlásí drobné zpoždění

Nový český manažer letiště a aerolinek už vyšel na Androidu. Na iOS verzi se stále čeká

23. 10. 2019
Název: World of Airports Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: , Datum vydání: 22. 10. 2019

Nová mobilní hra World of Airports, v níž můžete spravovat například pražské letiště i vlastní aerolinky, byla včera slavnostně pokřtěna a hráči očekávali její vydání. Na novinku od společnosti Haug.land ve verzi pro iOS se však nadále čeká. Vývojáři po dotazech od hráčů oznámili už včera prostřednictvím sociálních sítí, že titul odesílají ke schválení v úterý ve 20 hodin. Nicméně hra nevyšla ke zklamání řady fanoušků ani poté s tím, že její vydání závisí na společnostech Google a Apple.

Než se hra objeví na App Storu a Google Play, musí ji provozovatelé obou platforem zkontrolovat a dát jí zelenou. To trvá nejčastěji 24 až 48 hodin, ale v krajním případě až několik pracovních dní. Na Google Play se tak stalo během psaní tohoto textu a verze World of Airports pro Android už je venku. Nezbývá nám tak než trpělivě vyhlížet další update a pravidelně obnovovat vyhledávání v App Storu.

“Dělali jsme v obou případech i zkušební release, kdy vše proběhlo v pořádku. Snažíme se to řešit, ale naše možnosti jsou velmi omezené,” řekl Vortexu designér hry Jakub Kadlec. Betaverze se přitom povedlo vydat rychleji. “Google byl do 4 hodin a Apple do 24 hodin,” přiblížil Jakub Kadlec. “Proto jsme i Apple dělali o den dřív,” dodal.

Držme si tak palce, aby World of Airports přistály s co nejmenším zpožděním.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru